ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Udhetim me autobuz ne Janine dhe Korfuz
nga MTI TRAVEL 

Cmimi: 199 €

Udhetim me autobuz ne Janina dhe Korfuz 28 Prill – 01 Maj Cmimi : 199 Euro/person

Permbajta

Udhetim me autobuz ne Janina dhe Korfuz

28 Prill – 01 Maj

Cmimi : 199 Euro/person

Dita 1: (28 Prill)

Nisja ne mengjes heret me autobus per ne Ianine. Duke perfshire disa ndalesa rruges per pushim, kafe, ndalesa kufitare etj, mberritja ne Ianine pasdite. Akomodim ne hotel, darka ne hotel dhe pas darkes mund te dilni ne qender me kembe ku duke qene se eshte dite e shtune qyteti ka shume gjalleri dhe jete nate.

Dita 2: (29 Prill)

Pas mengjesit do te bejme nje shetitje ne Kalane e Ianines, ku gjendet varri I Ali Pashes dhe monumente te tjera te rendesishme te periudhes Bizantine dhe Turke. Do te vazhdojme shetitjen ne rrugicat e qytetit te vjeter te Ianines. Pushim per dreke.
pas drekes nisja per ne Igoumenitsa ku do te marrim tragetin per ne Korfuz. Pas mberritjes ne Korfuz akomodimi ne hotel dhe darka.

Pas darkes mund te dilni ne qender te qytetit te Korfuzit.

Dita 3 : (30 Prill)

Pas mengjesit ekskursion Dite e plote. 09.00 nisja me autobuz Pallati i Akilit (rezidensa e Sisit)
Pas vizites se pallatit te Akilit vazhdojme me autobuz ne qytetin e vjeter dhe gjirin e bukur me nje det jeshil Paleokastrica.
Kohe e lire per te Vizituar Manastirin e kodren prane qytetit, Plazh ne gjirin e bukur dhe Dreke ne restorantet buze detit ku krysisht ofrojne prodhime deti, kallamare apo peshk te fresket dhe vere greke.

Kthimi ne 18.00 ne hotel me autobuz. Darka ne hotel, dhe me pas e lire per vizituar qytetin e vjeter te Korfuzit, Fortifikaten e vjeter dhe rruget karakteristike te qytetit.

Dita 4: (01 Maj)

Pas mengjesit transferte me aotubuz ne portin e Korfuzit. Trageti niset nga Korfuzi ne 10.00.
Nisja per Tirane me makinat individuale apo te organizuar sipas kerkeses.

Ne pakete perfshihen:

 • 2 nete akomodim ne Corfu Holiday Palace 5* Mengjes+darke
 • 1 nate akomodim ne Mitsis Grand Serai 5* Mengjes+Darke
 • Bileta e tragetit Sarande-Korfuz-Sarande
 • Transfertat me autobuz  per gjithe udhetimin.
 • Tansferte me autobuz Hotel - Paleokastrica
 • Transferte me autobuz Paleokastrica-Hotel ne Pasdreke
 • Ekskursion me autobuz ne Achillion Palace (ish Rezidenca e Sisit)
 • Assitence dhe guide nga Agjensia

Detaje te tjera

Udhetim me autobuz ne Janina dhe Korfuz

 • http://www.ikub.al/cache/images/73/735655fc-860e-499e-b037-65a42cee5687-653-500-1-111111.jpg

  Janina & Korfuz
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: info@mtitravel-al.com
Lexuar: ikub #:
 0
 1.824 1204110053

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan