ebuy.al
Alexa
0 0
1
 
Ky artikull ka skaduar!
Ofertat me te mira per KORFUZIN…
Cmimi: Sipas Kerkeses

Louis Corcyra Beach Hotel me 4* - All Inclusive… Molfetta Beach Hotel me 3* - me mengjes… Kontokali Bay & Spa 5* - Half Board…

Permbajta

                                                                   

             Ofertat me te mira per KORFUZIN…

 

LOUIS CORCYRA BEACH HOTEL 4* (All Inclusive)

Louis_Corcyra_Beach_Hotel_Corfu_Town

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Louis Corcyra Beach 4 Yje

Cmimi 86 Euro Nata per person

Mengjesi/Dreka/Darka te perfshira

Vendndodhja; Korfuz - Ne Gjirin i Gouvias

 

 

 

 

MOLFETTA BEACH HOTEL 3* (Me Mengjes)

Molfeta

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Cmimi 34 Euro per Nate per person

Mengjezi i perfshire

Darka, 5 Euro shtese

Korfuz - Ne Gjirin e Gouvias

20 larg Detit

27 Dhoma me pamje ose shikim nga deti

 

 

 

 

KONTOKALI BAY & SPA 5* (Half Board)

kontokali

 

Korfuz; Oferta nga 9-30 Qershor

Hotel Super Luksoz

Cmimi 93 Euro (nata) per person

Mengjesi dhe Darka e Perfshire

Pishina Kryesore me uje deti

Pishine e brendeshme me ngrohje

Pishine per femije ne "fshatin e vogel" brenda hotelit

4 Restorante te brendshme

 

 

Albanian Eagle Tours

Bulevardi: "Gjergj Fishta", Prane Ish-Ekspozites, Kulla Nr 2

Tel; 042420892   Cel; 0686061641

Email; book@albanianeagletours.com

Webb; Albanianeagletours.com


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Marigleni
Lexuar: ikub #:
 1  5.241 1206060039

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
juri
Para 23 muajsh  
  
nuk eshte me i mire se vendet tona jo po del ne foto ashtu shqipetaret te mos shkojne se greku e djegu nje here flamurin tone.
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan