Ofertat me te mira per KORFUZIN…
ikub#: 1206060039
06/09/2012
Jashte Shqiperise

                                                                   

             Ofertat me te mira per KORFUZIN…

 

LOUIS CORCYRA BEACH HOTEL 4* (All Inclusive)

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Louis Corcyra Beach 4 Yje

Cmimi 86 Euro Nata per person

Mengjesi/Dreka/Darka te perfshira

Vendndodhja; Korfuz - Ne Gjirin i Gouvias

 

 

 

 

MOLFETTA BEACH HOTEL 3* (Me Mengjes)

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Cmimi 34 Euro per Nate per person

Mengjezi i perfshire

Darka, 5 Euro shtese

Korfuz - Ne Gjirin e Gouvias

20 larg Detit

27 Dhoma me pamje ose shikim nga deti

 

 

 

 

KONTOKALI BAY & SPA 5* (Half Board)

 

Korfuz; Oferta nga 9-30 Qershor

Hotel Super Luksoz

Cmimi 93 Euro (nata) per person

Mengjesi dhe Darka e Perfshire

Pishina Kryesore me uje deti

Pishine e brendeshme me ngrohje

Pishine per femije ne "fshatin e vogel" brenda hotelit

4 Restorante te brendshme

 

 

Albanian Eagle Tours

Bulevardi: "Gjergj Fishta", Prane Ish-Ekspozites, Kulla Nr 2

Tel; 042420892   Cel; 0686061641

Email; book@albanianeagletours.com

Webb; Albanianeagletours.com


NJOFTIMET E FUNDIT
21/09/2017
Jashte Shqiperise
21/09/2017
Jashte Shqiperise
21/09/2017
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: HOTEL PAKETE TURISTIKE PUSHIME
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1206060039
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved