0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Ofertat me te mira per KORFUZIN…
Sipas Kerkeses

                                                                   

             Ofertat me te mira per KORFUZIN…

 

LOUIS CORCYRA BEACH HOTEL 4* (All Inclusive)

Louis_Corcyra_Beach_Hotel_Corfu_Town

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Louis Corcyra Beach 4 Yje

Cmimi 86 Euro Nata per person

Mengjesi/Dreka/Darka te perfshira

Vendndodhja; Korfuz - Ne Gjirin i Gouvias

 

 

 

 

MOLFETTA BEACH HOTEL 3* (Me Mengjes)

Molfeta

 

Korfuz; Oferta nga 1-30 Qershor

Cmimi 34 Euro per Nate per person

Mengjezi i perfshire

Darka, 5 Euro shtese

Korfuz - Ne Gjirin e Gouvias

20 larg Detit

27 Dhoma me pamje ose shikim nga deti

 

 

 

 

KONTOKALI BAY & SPA 5* (Half Board)

kontokali

 

Korfuz; Oferta nga 9-30 Qershor

Hotel Super Luksoz

Cmimi 93 Euro (nata) per person

Mengjesi dhe Darka e Perfshire

Pishina Kryesore me uje deti

Pishine e brendeshme me ngrohje

Pishine per femije ne "fshatin e vogel" brenda hotelit

4 Restorante te brendshme

 

 

Albanian Eagle Tours

Bulevardi: "Gjergj Fishta", Prane Ish-Ekspozites, Kulla Nr 2

Tel; 042420892   Cel; 0686061641

Email; book@albanianeagletours.com

Webb; Albanianeagletours.com


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1206060039


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt