ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
Bileta avioni Tirane - Stamboll - Tirane vetem 105 euro deri ne date 20 Tetor
Cmimi: 105 €

Nisja: 15 tetor 2012

Deri: 20 tetor 2012

Bileta avioni Tirane - Stamboll - Tirane me Turkish Airline vetem 105 euro,per periudhen 20 Nentor - 14 -Shkurt 2013.Oferta skadon date 20.10.12

Permbajta

 

Vetem 105 euro vajtje - ardhje, Tirane- Stamboll me Turkish

 ·
 
 

O F E R T E

Bilete avioni ( vajtje ardhje)  Tirane- Stamboll-Tirane vetem per 105 euro

 

E vlefshme  ne udhetim per periudhen   01.11.12   -   14.02.13

Afati i prerjes biletes deri ne date 20.10.12

 


Detaje te tjera


turkish.jpg


Blue Albania



TE SPONSORIZUAR
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »




Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: erlitravel
Lexuar: ikub #:
 0  1.670 1210160014





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona









| Shto tek te Preferuarat




Spitali Amerikan