Ky artikull ka skaduar!
Pushime ne Palma De Mallorca
484 €
Nisja: 9 korrik 2013
 
0
0
Spitali Amerikan

 

Pushime me Çarter ne Palma De Mallorca

          

       Per  hotele ne destinacione te tjera  shiko  www.erlitravel.com

 
 

       Datat ne te cilat niset Çarteri per  Palma De Mallorca

     KORRIK                      GUSHT                           SHTATOR

        09/07/13                           06/08/13                                   03/09/13

        16/07/13                           13/08/13  

        23/07/13                           20/08/13

        30/07/13                           27/08/13    

       

         Çmimet me poshte  perfshijne   Akomodimin ne Hotel  dhe    transportin

per  2 (dy ) persona.                                                                               CONTACT Me     

 
 

Delfin Mar 4* - Santa Ponsa  Palam de mallorca

Delfin Mar - Santa Ponsa, Palma...
Palma De Mallorca: Pjesë e DELFIN Group me 4 yje, Hoteli Delfin Mar ndodhet rreth 160 metra larg plazhit, në vendpushimin popullor të Santa Ponsa në bregun jug - perëndimore të Majorca. Eshte nje destinacion ideal per familje pasi ofron hapesira te qeta per te biseduar dhe per tu relaksuar.
 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:                            € 1861.20
 
 

Santa Monica 2*  - El Arenal, Plama de  Mallorca 

Santa Monica - El Arenal, Palma...

 Santa Monica 2*  - El Arenal

 Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:                      € 969.80

 
 

Africamar 3* - Ca'n Picafort, Mallorca

   Africamar - Ca'n Picafort, Majorca

Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:             € 969.54 

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54

Palma De Mallorca:

 
Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 309.54
 
 

Atolon 3*- -Cala Bona , Majorca

Atolon - Cala Bona, Majorca

     Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:        € 1407.60            

 
 

Janiero 3* - Ca'n Picafort, Majorca

Janiero - Ca'n Picafort, Majorka

 Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:          € 1544.52

 
 

Alegria 2* - El Arenal , Mallorca

Alegria - El Arenal

 Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:         € 1083.00

 
 

Palma Mazas 2* - El Arenal ,Mallorca

Palma Mazas - El Arenal

 Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:        € 1147.20

 
 

Maristany 4*- Puerto de Alcudia, Mallorca

Maristany - Puerto de Alcudia

 Palma De Mallorca:

Çmimet për dhomë, akomodimi vetëm fjetje

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:         € 1504.62

 
 

Samoa 3* - Calas  de mallorca 

Samoa - Calas de Mallorca
 Palma De Mallorca: Hotel Samoa eshte i pozicionuar ne Calas de Mallorca, vetem 200 metra larg plazhit. Ky hotel ndodhet në bregun lindor të ishullit në mes te plazheve Cala Domingos dhe Cala Antena. Zonat përreth dallohet per plazhet e paprekur dhe ujerat e kristalt. Kjo zone eshte e rrethuar me bare, restorante, resorte dhe dyqane te shumta.
 
Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:      € 1447.20
 
 

Palaya 3* -Ca'n Pastilla , Majorca

Playa - Ca'n Pastilla, Majorca
Palma De Mallorca: Hoteli Playa është i vendosur përpara plazhit te Palma de Playa, me një shëtitore te mrekullueshme prane detit. Vizitoret e hotelit do të jetë vetëm 1 km nga Can Pastilla dhe 3 km nga aeroporti dhe me shërbimet e shpeshta te autobusit mund te shkojne ne kapitalin Palmas, e cila është rreth 6 km larg.
 
Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:     € 1462.20

Palma De Mallorca: Hoteli Playa është i vendosur përpara plazhit te Palma de Playa, me një shëtitore te mrekullueshme prane detit. Vizitoret e hotelit do të jetë vetëm 1 km nga Can Pastilla dhe 3 km nga aeroporti dhe me shërbimet e shpeshta te autobusit mund te shkojne ne kapitalin Palmas, e cila është rreth 6 km larg.

 
Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:
€ 802.20
Palma De Mallorca: Hoteli Playa është i vendosur përpara plazhit te Palma de Playa, me një shëtitore te mrekullueshme prane detit. Vizitoret e hotelit do të jetë vetëm 1 km nga Can Pastilla dhe 3 km nga aeroporti dhe me shërbimet e shpeshta te autobusit mund te shkojne ne kapitalin Palmas, e cila është rreth 6 km larg.
Palma De Mallorca: Hoteli Playa është i vendosur përpara plazhit te Palma de Playa, me një shëtitore te mrekullueshme prane detit. Vizitoret e hotelit do të jetë vetëm 1 km nga Can Pastilla dhe 3 km nga aeroporti dhe me shërbimet e shpeshta te autobusit mund te shkojne ne kapitalin Palmas, e cila është rreth 6 km larg.
 
 

Pionero Santa Ponsa Park 4* - Santa Ponsa ,Mallorca

Pionero Santa Ponsa Park - Santa...
   Palma De Mallorca: Hoteli Pionero Santa Ponsa Park me kater yje ndodhet ne Santa Ponsa dhe eshte vetem 300 m larg plazhit dhe 20 minuta nga kryeqyteti i Majorkes, Palma. Ky hotel modern dhe jashtezakonisht i mirembajtur ofron shume aktivitete per cifte dhe familje dhe ka gjithcka ne pragun e tij. Ne Santa Ponsa vizitoret mund te shijojne shetitjet gjate gjirit, larmine e bareve, restoranteve dhe sporteve te ndrys...
 
Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:      € 1392.13
 
 

Beverly Playa 3* - Paguera, Mallorca

Beverly Playa - Paguera, Palma D...
   Palma De Mallorca: Pjesë e grupit te hoteleve Hotasa, Hotel Beverly Playa me tre yje ka një vend të lakmueshëm drejtperdrejt perpara detit, me pamje nga plazhi Tora, ne nje nga resortet me te njohura të Paguera në bregun jug-perendimor të Majorkes. Hoteli është rreth 25 km në perëndim të Kapitalit Palma dhe aeroportit ndërkombëtar Son Sant Joan, dhe rreth 400 metra nga qendra e turistike ku ju mund te gjeni shum...
Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:       € 1518.90
 
 

Ferrer Concord 3* - Sa'n Picafort, Mallorca

Ferrer Concord - Ca'n Picafort, ...

   Palma De Mallorca:

 

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:     € 1663.80

 
 

Mediterranean Bay 4* - El Arenal, Mallorca

Mediterranean Bay - El Arenal, P...
Palma De Mallorca: Hotel Mediterranean Bay është i vendosur në një zonë të qetë vetëm 500 metra nga plazhi i virgjer në resortin me popullor dhe të gjallë të Arenal ne Majorka. Eshtë një hotel terheqes për çiftet dhe miqtë me dhoma të rehatshme dhe me pajisje moderne. Vizitorët mund të pushojnë në plazhet e mrekullueshme dhe të eksplorojnë bukuritë turistike të panumërta.
 
Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive
 
Nga 09/07/2013 deri 16/07/2013 tarifat nga:     € 1764.60

 


Detaje te tjera


Palma de mallorca.jpgTE SPONSORIZUARA
nga START TOUR ALBANIA

nga START TOUR ALBANIA

nga LOLI TOURS

nga Trevis Travel & ToursShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: erlitravel
ikub #:
PUSHIME
1305310173

Reklame
Turqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris