0 0
 
Tirane-Vlore-Himare-Sarande-Tirane
DRITA TRAVEL

Dita I

 

Nisja nga Tirana.

Ndalim per pushim apo nje kafe

Mberritja ne Vlore, vizite ne Sheshin Flamurit, dreka ne Ujin e Ftohte(individale)

Akomodimi ne  hotel

Visite ne Kus Baba.

Organizimi pas darke sipas deshires se grupit

 

 

Dita II

 

Ngrenja e Mengjesit

Vajtja ne  Llogara, shetitje ne Parkun Kombetar te Llogarase

Dreka tradicionale e zones

Vajtje ne  Himara, nje ndalese per kafe ne Dhermi.

Mberritja in Himare, akomodimine hotel.

Darka

Organizim pas darke

 

 

Dita III

 

Ngrenja e Mengjesit

Nisja per Sarande,

Ndalese  ne Borsh, dreke individuale

Mberritja ne Saranda akomodimi ne hotel.

Shetitje neper qytet.

Darka

Mbremje e organizuar

 

 

Dita IV

 

Ngrenja e mengjesit

Vizite ne qytetin antik te Butrintit

Vizite ne Syrin e Kaltert,shetitje ne kete zone te mrekullueshme te natyres

Dreke e pavarur

Kthimi per Tirane


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
ikub #:
902090016


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt