ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Tirane-Vlore-Himare-Sarande-Tirane
nga DRITA TRAVEL 

Guida turistike 4 ditore

Permbajta

Dita I

 

Nisja nga Tirana.

Ndalim per pushim apo nje kafe

Mberritja ne Vlore, vizite ne Sheshin Flamurit, dreka ne Ujin e Ftohte(individale)

Akomodimi ne  hotel

Visite ne Kus Baba.

Organizimi pas darke sipas deshires se grupit

 

 

Dita II

 

Ngrenja e Mengjesit

Vajtja ne  Llogara, shetitje ne Parkun Kombetar te Llogarase

Dreka tradicionale e zones

Vajtje ne  Himara, nje ndalese per kafe ne Dhermi.

Mberritja in Himare, akomodimine hotel.

Darka

Organizim pas darke

 

 

Dita III

 

Ngrenja e Mengjesit

Nisja per Sarande,

Ndalese  ne Borsh, dreke individuale

Mberritja ne Saranda akomodimi ne hotel.

Shetitje neper qytet.

Darka

Mbremje e organizuar

 

 

Dita IV

 

Ngrenja e mengjesit

Vizite ne qytetin antik te Butrintit

Vizite ne Syrin e Kaltert,shetitje ne kete zone te mrekullueshme te natyres

Dreke e pavarur

Kthimi per Tirane


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
Lexuar: ikub #:
 0
 1.996 902090016

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan