ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Udhetim turistik ne Sarande per 2 nete- 3 dite
nga DRITA TRAVEL 

Cmimi 6000 leke per person ,ne te cilin perfshihet: Udhetimi me autobus komod. 2 nete fjetje ne hotel me 4 yje (2 mengjes + 2 darka). Guida turistike. Grupi duhet te jete rreth 40 persona

Permbajta

Dita e pare

07.00

09.00

12.00

16.00

18.00

21.00

 Nisja nga Tirana

 Fier -pushim kafe rruges

 Vlore-dreka

 Llogara

 Vendosja ne hotel

Darka ne hotel

 
..............12.00

Dita e dyte

08.00

09.00

11.00

14.00

17.00

20.00

Mengjesi

Vizite ne Butrint

Vizite ne Ksamil dhe ishuj

Dreka e pavarur

Shetitje e lire ne Sarande

Darka ne hotel

 
.............

Dita e trete

08.00

09.00

10.00

13.00

19.00

Ngrenia e mengjesit

Nisja nga Sarande

Vizite te Syri i Kalter

Kalimi ne Gjirokaster

Kthimi ne TiraneDetaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
Lexuar: ikub #:
 0
 3.066 902090021

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan