Udhetim turistik ne Sarande per 2 nete- 3 dite
ikub#: 902090021

Dita e pare

07.00

09.00

12.00

16.00

18.00

21.00

 Nisja nga Tirana

 Fier -pushim kafe rruges

 Vlore-dreka

 Llogara

 Vendosja ne hotel

Darka ne hotel

 
..............12.00

Dita e dyte

08.00

09.00

11.00

14.00

17.00

20.00

Mengjesi

Vizite ne Butrint

Vizite ne Ksamil dhe ishuj

Dreka e pavarur

Shetitje e lire ne Sarande

Darka ne hotel

 
.............

Dita e trete

08.00

09.00

10.00

13.00

19.00

Ngrenia e mengjesit

Nisja nga Sarande

Vizite te Syri i Kalter

Kalimi ne Gjirokaster

Kthimi ne TiraneNJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
ikub #:
902090021
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved