0 0
 
Udhetim turistik ne Sarande per 2 nete- 3 dite
DRITA TRAVEL

Dita e pare

07.00

09.00

12.00

16.00

18.00

21.00

 Nisja nga Tirana

 Fier -pushim kafe rruges

 Vlore-dreka

 Llogara

 Vendosja ne hotel

Darka ne hotel

 
..............12.00

Dita e dyte

08.00

09.00

11.00

14.00

17.00

20.00

Mengjesi

Vizite ne Butrint

Vizite ne Ksamil dhe ishuj

Dreka e pavarur

Shetitje e lire ne Sarande

Darka ne hotel

 
.............

Dita e trete

08.00

09.00

10.00

13.00

19.00

Ngrenia e mengjesit

Nisja nga Sarande

Vizite te Syri i Kalter

Kalimi ne Gjirokaster

Kthimi ne TiraneDetaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
ikub #:
902090021


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt