ebuy.al
Alexa
0 0
1
 
Udhetim turistik ne Dubrovnik per 2 nete- 3 dite
nga DRITA TRAVEL 

Cmimi 100€ per person ,ne te cilin perfshihet: Viza kroate. Udhetim vajtje-ardhje me autobus komod. 2 nete fjetje ne hotel me 3 yje (mengjes + darka). Guida turistike gjate gjithe udhetimit. Levizjet me autobus komod ne Dubrovnik dhe Mal te Zi

Permbajta

Dita e pare

07.00

11.00

14.00

18.00

19.00

21.00

 Nisja nga Tirana

 Intenerari:Tirane -Budva-Lepetane-Dubrovnik

 Dreka ne Budva

 Vendosja ne hotel me 3 yje(dh. me 2 krevate,tel.dush)

 Darka ne hotel deri ne 21.00

 Shetitje e lire ne qytet,disco,pub

 
.............

Dita e dyte

07.00

10.00

14.00

19.00

19.00

 Ngrenia e mengjesit deri ne 09.30

 Vizite ne muret e kalase edhe ne muzeun e qytetit te vjeter

 Shopping,mbasdite e lire

 Darka ne hotel

 Mbremje me muzike ne lokalin e hotelit,shetitje e lire

 
       

Dita e trete

07.30

09.30

12.00

13.00

20.00

 Ngrenia e mengjesit deri ne 08.00

 Nisja per ne Budva,vizite ne Kotorr

 Mberritja ne Budva

 Dreka,vizite ne Shen Stefan

 Mberritja ne TiraneDetaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
Lexuar: ikub #:
 1
 4.133 902090022

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
panajot
Para 23 muajsh  
  
do ishte nje udhti i bukur
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan