0 0
 
Udhetim turistik ne Dubrovnik per 2 nete- 3 dite
DRITA TRAVEL

Dita e pare

07.00

11.00

14.00

18.00

19.00

21.00

 Nisja nga Tirana

 Intenerari:Tirane -Budva-Lepetane-Dubrovnik

 Dreka ne Budva

 Vendosja ne hotel me 3 yje(dh. me 2 krevate,tel.dush)

 Darka ne hotel deri ne 21.00

 Shetitje e lire ne qytet,disco,pub

 
.............

Dita e dyte

07.00

10.00

14.00

19.00

19.00

 Ngrenia e mengjesit deri ne 09.30

 Vizite ne muret e kalase edhe ne muzeun e qytetit te vjeter

 Shopping,mbasdite e lire

 Darka ne hotel

 Mbremje me muzike ne lokalin e hotelit,shetitje e lire

 
       

Dita e trete

07.30

09.30

12.00

13.00

20.00

 Ngrenia e mengjesit deri ne 08.00

 Nisja per ne Budva,vizite ne Kotorr

 Mberritja ne Budva

 Dreka,vizite ne Shen Stefan

 Mberritja ne TiraneDetaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lepuri
ikub #:
902090022


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt