0 0
 
Velipoje jepen me qera apartamente
ikubTURIZMI

Zona / Rruga : Velipole tek vila amerikanit


Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)

apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon

5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre)

Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha

Cmimet:

1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro

15-30 qershor 20000 leke 160 Euro1-15korrik 25000 leke 200 Euro

15-31gusht 35000 leke 280 Euro1-15 gusht 40000 leke 310 Euro

15-30 gusht 25000 leke 200 Euro

Kontakt:

E-mail: nikolinbujari@yahoo.com

Cel: ++355 69 23 89 914.


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
905040032


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt