ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Velipoje jepen me qera apartamente
nga ikubTURIZMI 

Jepen apartamente 15-diteshe me cmime te arsyeshme.

Permbajta

Zona / Rruga : Velipole tek vila amerikanit


Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)

apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon

5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre)

Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha

Cmimet:

1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro

15-30 qershor 20000 leke 160 Euro1-15korrik 25000 leke 200 Euro

15-31gusht 35000 leke 280 Euro1-15 gusht 40000 leke 310 Euro

15-30 gusht 25000 leke 200 Euro

Kontakt:

E-mail: nikolinbujari@yahoo.com

Cel: ++355 69 23 89 914.


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
Lexuar: ikub #:
 0
 8.240 905040032

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan