0 0
 
Duke Filluar nga 610 Euro/7 nete/Vete-Gatim/21-28Qershor.
MTI TRAVEL l.t.d
       

Apartament 3 +1 per 6 persona
Siperfaqja nga 32 deri 45 m² : Dhoma e ndenjes  1 divan – krevat . 1 dhome fjetjeje me 2 krevat tek ose 2 krevat marinari me 1 kreat dopjo. **.Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze  dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

**Disa nga apartamentet  jane ne 2 nivele:
Studio apartamente 2/3 persona
S23 to 28 m² : Dhoma  e ndenjes ka 1 krevat portativ dopjo, 1 kabin me 1 kravat tek. **.Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze  dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

Studio apartament 3/4 persona
Siperfaqja nga 26 to 28 m². Dhoma e ndenjes ka  1 kravat portativ dopjo, 1 kabin me 2 krevat tek. Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze  dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

USHQIMI ( 1 vakt)    DREKA OSE DARKA
-Te rritur (12 vjec dhe lart) : €21
-Femije( 4 deri 11 vjec): €9
-Femije( me pak se 4 vjec): pa pagese
-Pijet nuk jane te perfshira.
HALF-BOARD – ( 2 vakte) MENGJES BUFE DHE DREKA ose DARKA
-Femije( 4 deri 11 vjec): €13
-Femije( me pak se 4 vjec): pa pagese
-Pijet nuk jane te perfshira.
FULL BOARD – ( 3 vakte)
-Te rritur (12 vjec dhe lart) : €63
-Femije( 4 deri 11 vjec): €27
-Femije( me pak se 4 vjec): pa pagese
-Pijet nuk jane te perfshira.

       

 

Residence Cannes Beach
Rezidenca eshte ndertuar ne Shpirtin e Kanes, Kati I 7 dhe I 8 I kesaj rezidence eshte ne forme “P” dhe shperndan perreth  si nje obor spanjoll me bime ekzotike. Apartamentet jane te pajisura me tarrace dhe ballkone. Ndodhet 50 m larg detiti, dhe shume afer qendres tregetare Cannes-La-Bocca . Rezidenca ka jacuzzi, hammam, sauna ne nje dhome fitnesi (pagese shtese) dhe restorant.
Rezidenca permban :
- 7 ose 8 kate (ne varesi te  pozicionit te rezidences)
- 10 ashensore
- 2 kabina telefonike (telefon dhe  bank cards).
- Lavanteri (me pagese)
- Dhome bagazhesh.
- WIFI Internet  (me pagese).

Pishina
- 295-m² (15.40 m x 19.30 m) dhe pishine me ngrohjel. Thellesia 1.50 m to 1.90 m.
- Play lagoon 0.40 m e thelle.
E hapur nga fundi I Majit deri ne fillim te Tetorit.
- Shezllone, dyshek  dhe cadra dielli te disponueshme perreth pishines (ne varesi te disponibilitetit).

Plazhi
- Plazh publik ranor a 50-m larg.

* Ne varesi te sherbimit ne Pierre & Vacances

Dyqane
- Butik.
- Restorant me bar*.
Apartament 1+1 per 3/4 persona
Siperfaqja  nga 24 deri 28 m² : Dhoma e ndenjes me divan qe behet krevat dopio, 1 dhome gjumi me nje krevat dopjo ose dhoma e ndenjes me dy krevat tek., 1 dhome gjumi me 1 kravat dopjo.  Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze (kanal + unscrambled) dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

Apartament 1+1 per 4/5 persona
Siperfaqja. nga28 deri  37 m² : Dhoma  e ndenjes me 1 single sofa-bed, 1 dhome gjumi me nje krevat dopjo , 1 kabine me  2 krevat tek perfshire dhe nje divan-krevat, 1 dhome fjeteje me nje krevat dopjo. Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

Apartament 2 +1 per 5/6 persona
Siperfaqja. Nga 32 deri 42 m² : Dhoma e ndenjjes me nje divan - krevat, 1 dhome fjetjeje me nje krevat dopjo , 1 dhome gjumi ose kabin me 2 krevat tek. **  Ose Zona e ndenjes me 2 krevat tek , 1 dhome gjumi ose kabine me 2 krevat tek.Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

**Disa nga apartamentet  jane ne 2 nivele:
Apartament 2 +1 per 6/7 persona
Siperfaqja nga 35 deri 45 m² : Dhoma e ndenjes me 2  krevat tek duke perfshire  dhe 1 pull-out bed. 1 kabine me 2 kravat marinari. 1dhome fjetejeje me 1 kravat dopjo**.Kuzhine e kompletuar (sobe gatimi, frigorifer, mikrovale, lavastovilje, ekspres kafeje). 1 banje (lavaman, dush). Tualet (I ndare pervec apartamenteve studio per  2/3 dhe 3/4 persona, disa apartamente me dhoma dyshe per 3/4 persona dhe apartamente 2/3 dhoma per  5/6 persona). Telefon (me pagese). Televisor. Kanale te disponueshme * : 6 kanalae Franceze  dhe  4 kanale internacionale: Raï Uno, Raï 2, RTL, BBC World. Kasaforte private ne shumica e apartamenteve (me pagese). Pastrim me fshese korenti, Ajer I kondicionuar, Tarace  me pajisje te jashtme.

**Disa nga apartamentet  jane ne 2 nivele:

 
 
Lloji i Apartamenteve
Ushqimi
 
2 Persona
 
 
3 Persona
 
4 Persona
Studio per 2 / 3 Persona
me guzhine gatimi
Me vete – gatim
770 EUR
650 EUR
 
 
Studio per 3 /4 Persona
me guzhine gatimi
Me vete – gatim
790 EUR
670 EUR
610 EUR
 
Apartament 1+1 per 3 /4 Persona
me guzhine gatimi
Me vete – gatim
828 EUR
688 EUR
619 EUR
NE PAKETE PERFSHIHEN:
·         7 NETE QENDRIM NE Apartamentin perkates
·         BILETA E AVIONIT VAJTJE – ARDHJE Tirane- Torino- Tirane
·         TRANSFERTA ME AUTOBUZ NGA TORINO NE NICE OSE CANNE Vajtje – Ardhje
·         SIGURACIONI SHENDETSOR per ditet e qendrimit
·         ASISTENCA NGA AGJENSIA NE PROCEDUREN E VIZAVE

 


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
905260024


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt