ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
           
Hotelet me te mira ne Kroaci
nga MTI TRAVEL l.t.d 

APARTAMENTET LINA, Korcula 3*, Ishull , ne Korrik
     

 

 

 

TARIFAT per Paketen me 7 NETE QENDRIM / Cmimet jane per Apartament

           

Permbajta

Pershkrimi i kompleksit   Ky kompleks turistik 72 apartamente te rinovuara dykateshe. Seicili nga apartamentet eshte 40m2 qe eshte nje hapesire me se  e bollshme per 2 deri 5 persona. Secili apartament perbehet nga: Sallon ndenje, Kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe verande.

Pershkrimi i Apartamentit. Dhoma e ndenjes (krevat dopio), mini-guzhine (e cila eshte e kompletuar , microvale, coffee machine) bathroom (kabine dushi, toilet, tharese flokesh), dhoma e gjumit (krevat dopio + portative), telephone, tarace ,pamje nga deti, air conditioning, TV.

 
 
 
 
Tipi i

Apartamentit

  Periudha B
30.05.-20.06.
05.09.-12.09.
 
Periudha C
20.06.-04.07.
29.08.-05.09.
 
Periudha D
04.07.-18.07.
15.08.-29.08.
 
Periudha E
18.07.-15.08.
 
apartament per 2 Qera 600 € 610 € 750 € 770 €
apartament per 3 Qera 790 € 795 € 950 € 1006 €
apartament per 4 Qera 980 € 1000 € 1170 € 1220 €
DATAT E NISJEVE

dhe KTHIMEVE

13-20/Qersh

05-12/Shtat

20-27/Qersh

27-04/Korrik

29-05/Shtat

04-11/Korrik

11-18/korrik

15-22/Gusht

22-29/Gusht

18-25/korrik

25-01/Gusht

01-08/Gusht

08-15/Gusht

Hoteli ka nje Restorant i cili ofron Mengjes dhe Darke

Shtesat per Mengjes dhe Darke per te rritur:

15,5 EUR ne periudhen B / 16,6 EUR ne periudhen C / 20 EUR ne periudhen D / 22,00 EUR ne  periudhen E

Cmimet e femijeve per mengjes dhe darke:

  • Femija 0-2         Ulje 100%
  • Femija 2-11       Ulje 50%
 
 
       NE PAKETE PERFSHIHEN:
  • 7 NETE QENDRIM NE HOTELIN PERKATES
  • TRANSPORTI vajtje-ardhje TIRANE-HOTEL-TIRANE
  • VIZAT KROATE


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
Lexuar: ikub #:
 0
 4.839 906080027

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan