Hotelet me te mira ne Kroaci
ikub#: 906080027

Pershkrimi i kompleksit   Ky kompleks turistik 72 apartamente te rinovuara dykateshe. Seicili nga apartamentet eshte 40m2 qe eshte nje hapesire me se  e bollshme per 2 deri 5 persona. Secili apartament perbehet nga: Sallon ndenje, Kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe verande.

Pershkrimi i Apartamentit. Dhoma e ndenjes (krevat dopio), mini-guzhine (e cila eshte e kompletuar , microvale, coffee machine) bathroom (kabine dushi, toilet, tharese flokesh), dhoma e gjumit (krevat dopio + portative), telephone, tarace ,pamje nga deti, air conditioning, TV.

       

 

 

 

TARIFAT per Paketen me 7 NETE QENDRIM / Cmimet jane per Apartament

               
 
Tipi i

Apartamentit

  Periudha B
30.05.-20.06.
05.09.-12.09.
 
Periudha C
20.06.-04.07.
29.08.-05.09.
 
Periudha D
04.07.-18.07.
15.08.-29.08.
 
Periudha E
18.07.-15.08.
 
apartament per 2 Qera 600 € 610 € 750 € 770 €
apartament per 3 Qera 790 € 795 € 950 € 1006 €
apartament per 4 Qera 980 € 1000 € 1170 € 1220 €
DATAT E NISJEVE

dhe KTHIMEVE

13-20/Qersh

05-12/Shtat

20-27/Qersh

27-04/Korrik

29-05/Shtat

04-11/Korrik

11-18/korrik

15-22/Gusht

22-29/Gusht

18-25/korrik

25-01/Gusht

01-08/Gusht

08-15/Gusht

Hoteli ka nje Restorant i cili ofron Mengjes dhe Darke

Shtesat per Mengjes dhe Darke per te rritur:

15,5 EUR ne periudhen B / 16,6 EUR ne periudhen C / 20 EUR ne periudhen D / 22,00 EUR ne  periudhen E

Cmimet e femijeve per mengjes dhe darke:

  • Femija 0-2         Ulje 100%
  • Femija 2-11       Ulje 50%
               
       NE PAKETE PERFSHIHEN:
  • 7 NETE QENDRIM NE HOTELIN PERKATES
  • TRANSPORTI vajtje-ardhje TIRANE-HOTEL-TIRANE
  • VIZAT KROATE


NJOFTIMET E FUNDIT
23/07/2017
Turqi
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
906080027
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved