ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Udhetim Turistik ne Oher - Shkup & Prishtine Itinerari: Tirane
nga Happytours-al 

Itinerari: Tirane –Struge-Oher- Shkup

Permbajta

Program me autobus, 5 dite/4 nete

Dita 1. Tirane-Shkup
Ne mengjes do udhetoni me autobus ne Shkup, kryeqytetin e Maqedonise. Pas dite vizite ne Keshtjellen “Kale”, Pazarin e vjeter turk , Kishen “St. Spas” ,Tempullin Synodal, Kishen Katolike e cila gjendet ne qender te Qytetit. dhe shtepine ku lindi Nene Tereza. Acomodimi ne hotel *** nata ne Shkup.
 

Dita 2. Shkup –Prishtine
Pas mengjesit ne hotel transfer ne Prishtine. Akomodimi ne hotel me 3*,darka dhe nata ne Prishtine.
 

Dita 3 Prishtine - Oher-Shen Naum -Tirane
Pas mengjesit ne hotel nisemi ne Oher,vizite ne Kalane e Ohrit,e cila daton qe nga shekulli III perpara Krishtit .Ne shekullin X-te ajo u be vendbanimi i Cezar Samuel, dhe u njoh si kalaja e Samuelit.Vizite ne Teatrin Antik i cili gjendet poshte Kalase ,ne qender te qytetit te vjeter,i cili eshte ndertuar ne shekullin e II Para Krishtit. Me pas do te vazhdojme udhetojmin buze Liqenit te Ohrit,vizite ne Manastirin e Shen Naumit,Drilon dhe Pogradec. Ne mbremje mberritja ne Tirane.

NE CMIM JANE TE PERFSHIRA:

? 2 nete qendrim ne hotel 3*

? Udhetimi me autobus modern

? Mengjeset dhe darkat ne hotel.

? Shoqeruesi dhe guida

? Viza e hyrjes.

NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA:

? Cdo sherbim qe nuk eshte ne program.

? Drekat dhe pijet gjate vakteve.

? Biletat e hyreve


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
 3.487 906170027

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan