ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Udhetim turistike Korfuz-Greqi
nga Happytours-al 

Itinerari: Tirane-Sarande-Korfuz-Tirane.

Permbajta

Program me autobus & traget, 3 dite/2 nete

Dita I

Nisja nga Tirana me autobus ora 6, ne itinerarin Tirane-Sarande, mberritja ne Sarande,imbarkimi ne tragetin e linjes Sarande-Korfuz. Nisja nga Saranda : 16.00 mberritja ne Korfuz ora 16.45 transferimi
me autobus nga porti ne hotel.akomodimi dhe darka ne hotel 3*

Dita II

Pas mengjesit , nen drejtimin e guides tone do te vizitoni: Kishen e Shen Spiridonit ,Kanoni,Ishulli I Miut dhe kishen e Vlacherna-s, Mon Repo shtepia verore e ish mbretit qe tani eshte muze I histories se Korfuzit. Kullen e Vjeter, ndertuar ne kohen e pushtimit Britanik me nje arkitekture te bukur dhe me nje pamje panoramike.Pasdite kohe e lire per te pare qytetin e vjeter te Korfuzit dhe per te bere shoping Darka ne hotel rreth ores 20.00 Pas darkes kohe te lire per tu argetuar ne buzuk.

Dita III

Pas mengjesit ne hotel,transferimi ne Port,imbarkimi ne target dhe nisja ora 9.00 Mberritja ne Sarande ora 9.45 .Kthimi me autobus ne Tirane.

Cmimi i publikuar per person

150 euro, grup mbi 40 persona
160 euro, 30 - 40 persona
170 euro, 20 - 30 persona

NE CMIM JANE TE PERFSHIRA:

•2 nete akomodim ne hotel 3*
•Udhetimi me autobus modern
•Mengjeset dhe darkat ne hotel.
•Bileta e tragetit vajtje-ardhje
•Shoqeruesi dhe guida

NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA:

•Cdo sherbim qe nuk eshte ne program.
•Drekat dhe pijet gjate vakteve.
•Viza e hyrjes


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
 8.210 908270028

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan