Udhetim turistike Korfuz-Greqi
ikub#: 908270028

Program me autobus & traget, 3 dite/2 nete

Dita I

Nisja nga Tirana me autobus ora 6, ne itinerarin Tirane-Sarande, mberritja ne Sarande,imbarkimi ne tragetin e linjes Sarande-Korfuz. Nisja nga Saranda : 16.00 mberritja ne Korfuz ora 16.45 transferimi
me autobus nga porti ne hotel.akomodimi dhe darka ne hotel 3*

Dita II

Pas mengjesit , nen drejtimin e guides tone do te vizitoni: Kishen e Shen Spiridonit ,Kanoni,Ishulli I Miut dhe kishen e Vlacherna-s, Mon Repo shtepia verore e ish mbretit qe tani eshte muze I histories se Korfuzit. Kullen e Vjeter, ndertuar ne kohen e pushtimit Britanik me nje arkitekture te bukur dhe me nje pamje panoramike.Pasdite kohe e lire per te pare qytetin e vjeter te Korfuzit dhe per te bere shoping Darka ne hotel rreth ores 20.00 Pas darkes kohe te lire per tu argetuar ne buzuk.

Dita III

Pas mengjesit ne hotel,transferimi ne Port,imbarkimi ne target dhe nisja ora 9.00 Mberritja ne Sarande ora 9.45 .Kthimi me autobus ne Tirane.

Cmimi i publikuar per person

150 euro, grup mbi 40 persona
160 euro, 30 - 40 persona
170 euro, 20 - 30 persona

NE CMIM JANE TE PERFSHIRA:

•2 nete akomodim ne hotel 3*
•Udhetimi me autobus modern
•Mengjeset dhe darkat ne hotel.
•Bileta e tragetit vajtje-ardhje
•Shoqeruesi dhe guida

NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA:

•Cdo sherbim qe nuk eshte ne program.
•Drekat dhe pijet gjate vakteve.
•Viza e hyrjes


NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
908270028
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved