YouTube tregon kur është koha për të fjetur
 
Shperndaje
ikub#: 2005220009
YouTube tregon kur është koha për të fjetur Në periudhën e pandemisë që veç të tjerave ka prishur gjithashtu edhe rutinën e përditshme, YouTube ka prezantuar një funksion të ri që synon të ndihmojë përdoruesit të ruajnë ritmin dhe të kufizojnë kohën e shikimit të videove duke hequr orë nga gjumi.
Funksioni ju lejon të caktoni një orë për të ndalur shikimin e videove dhe të shkoni për të fjetur. Për ta aktivizuar atë, shkoni te Settings, ku mund të zgjidhni që të njoftoheni për kohën e saktë, ose të prisni derisa video të mbarojë vetë.
Funksioni i ri i shtohet disa të tjerave të mëparshme të lançuara në 2018 që synojnë të kufizojnë kohën e qëndrimit para ekranit. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GJUMI PANDEMIA RITMI YOUTUBE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved