Alexa
Ku dëshironi të udhëtoni sot?
Caktoni buxhetin tuaj:
     
Ofertat më të fundit
Cilin Ishull Zgjidhni? Zakynthos apo Santorini?

Zakynthos apo Santorini?
KATERINI , Oferta te minutes se fundit deri 15% , nga LOLI T

KATERINI , Oferta te minutes se fundit deri 15% , nga LOLI TOURS. Duke filluar nga 217EUR
HALKIDIKI , Ofertat e Minutes se Fundit nga LOLI TOURS

HALKIDIKI , Ofertat e Minutes se Fundit nga LOLI TOURS. Zbritje deri 30%
**OFERTE** Makedonin Sun 3* - HALKIDIKI 15% zbritje

Makedonian Sun 3* - Halkidiki / 15% Zbritje nga 19 Korrik / Rezervimet deri ne 31 korrik /
Artikuj turistike
Informaliteti që prish standardet në turizmin shqiptar!
Problemi kryesor i turizmit vendas është raporti i zhdrejte mes çmimit qe paguajmë dhe shërbimit qe marrim ne këmbim.
më shumë
Cameron Diaz shpalos format në arratisjen e saj italiane
Ne qershor te këtij viti, ylli hollivudian Cameron Diaz deklaroi lidhjen e saj te fundit me kitaristin Benji Madden. Një muaj me pas ata kane vendosur t’i kalojnë bashke pushimet ne Capri te Italisë...
më shumë
Eneda Tarifa më seksi se kurrë në bregdet
Këngëtarja dhe tashmë moderatorja e njohur shqiptare Eneda Tarifa ka postuar një foto në Instagram duke treguar një copëz nga pushimet e saj.
më shumë
Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


none

Spitali Amerikan

none