Sensitive Premium Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Belek, 6 Ditë €353.
ikub#: 1703190023
353 €
31/03/2017
Turqi

Sensitive Premium Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Belek, 6 Ditë €353.


Zbritje 40% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars dhe Nisje gjatë gjithë sezonit,

Zbritje €70 në fluturim më 28 dhe 29 Maj dhe €30 në fluturim nga datë 3 Qershor deri 8 Korrik.
Çmimi Ishte €546 - Bëhet €353 për person për 5 netë Nisje 28 Maj.
Çmimi Ishte €684 - Bëhet €476 për person, për 7 netë, Nisje 29 Maj.
Çmimi Ishte €685 - Bëhet €477 për person për 6 netë Nisje 3 Qershor.
Çmimi Ishte €701 - Bëhet €486 për person për 6 netë Nisje 6 Qershor.


Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.


NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: UDHETIM
Postuar nga: SOLE TRAVEL
ikub #:
1703190023
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved