Medjugorje – Mostar - Dubrovnik
ikub#: 1703200075
115 €
31/03/2017
Europe
31 Mars – 02 Prill 2017
 
Programi :
 
Dita e pare: Nisja nga Tirane ne oren 6.00 ne mengjes tek Muzeu Kombetar
Mbas procedurave te kufirit ne Murriqan vazhdojme rrugen per Budva ku do te bejme nje ndalese per kafe .Me pas vazhdojme rrugen per Medjugorje .
Mbas mberritjes ne hotel akomodohemi dhe hame darken .Mbas nje pushimi te shkurter nisemi per te kryqi blu ku eshte shfaqur Shen Maria
 
Dita e dyte: Mbas ngrenies te mengjesit nisemi per te kryqi I madh Ngjitja te kryqi eshte 2 ore ne ngjitje si dhe aq per ne kthim .Kthimi ne hotel dhe ngrenia e drekes .Mbas drekes nisemi per ne qytetin e Mostarit ku do te vizitojme uren e vjeter te Mostarit ,pazarin e vjeter ,xhamine Mehmet Pasha .Mbas nje qendrimi 2 ore ne Mostar kthehemi ne Medjugorje .Darka dhe mbasdarke te lire ,dikush mund te ndjeki edhe meshen e cdo te shtune ne kishe.
 
Dita e trete: Mengjesi ne hotel dhe nisja per ne Tirane .Gjate rrugen ndalesa ne Dubrovnik dhe Budva .
Me deshiren e grupit mund te vizitojme 2 ore qytetin e vjeter ne Dubdovnik .
Pagese exstra 4 euro per hyrjen ne kete zone per person .
Mberritja ne Tirane .
 
Te perfshira:
Udhetimi me mjet komod Air Kondicionuar
Hoteli 3* me 2 mengjese +2 dreka +2 darka ( pije – uje –lengje pa limit )
Siguracioni shendet ne udhetim
Asistence nga agjensia gjate rruges
 
trevis_traveltours@hotmail.com
355695235890

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
23/07/2017
Turqi

Shfleto artikuj te tjere per: UDHETIM
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1703200075
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved