Tur ne Budva-Ulqin-Kotor
ikub#: 1703200069
39 €
25/03/2017
Mal i Zi
Programi: 
 
Dita e Parë: Ora 07.00 nisja nga Tirana për në Mal te Zi. Kryerja e procedurave doganore ne Hanin e Hotit dhe ndalese per te konsumuar dreken ne Ujvaren e Niagares. Kohe e lire per vizita dhe foto ne ujvaren e famshme. Me pas ndalese ne qendren tregetare Delta City per pak shopping dhe nisja drejt Ulqinit. Vizite e qytetit dhe kalase se Ulqinit. Sistemimi ne hotel Mediteran 4*. Darka ne hotel me muzike.
 
Dita e Dytë: Ora 07.00 – 08.30 mengjesi. Ora 09.00 nisja nga hoteli per ne Kotor, ku do te vizitojme Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter, Kishat dhe Monumentet kryesore te qytetit. Ndalesa e rradhes ne Budva ku do te vizitojme: Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Kercimtaren e Budves.  Dreka ne Budva. Gjate kthimit, vizite panoramike ne Shen Stefan. Kthimi per ne Tirane. Pushime gjate rruges. Mberritja ne Tirane. Fundi i sherbimit tone.
 
Në pagesë përfshihet:
1. Transporti vajtje-arrdhje dhe vizitat.
2. Akomodim në hotel Mediteran 4* per 1 nate qendrimi.
3. Mëngjesi dhe darka
4. Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.
Në pagesë nuk perfshihet:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 
Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 10 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
.
*personi “tek”, ne dhome 2-she, paguan 70 euro.
*zbritja per transport individual – 10 euro.
.
Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Agjensia nuk mban pergjgjesi per kohezgjatjen e procedurave doganore.
 
Sugjerim: Nese ngeleni te kenaqur nga sherbimi i shoferit dhe i guides bakshishet per ta jane te mirepritura, por jo te detyruara!

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi

Shfleto artikuj te tjere per: BUDVA KALEMI TRAVEL & TOURS TUR
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1703200069
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved