Tur ne Korfuz
ikub#: 1704190087
99 €
29/04/2017
Greqi
Korfuz 29 Prill, 3 ditë, €99(all inclusive)
 
Datat e tjera te nisjeve:
 
29 Prill  19 Maj
 
Per daten 29 Prill akomodimi do te jete :
1. Messonghi Beach 3* – 99 euro 
2. Aeolos Beach 4* – 109 euro
 
Programi
 
Dita 1:
Nisja nga Tirana në orën 22:00 ne daten 28 Prill  dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.
Sistemimi në hotel. Dreka ne Hotel. Ne varesi te kohes relaks ose shetitje ne qytet. Darka ne Hotel.
 
Dita 2:
Mëngjesi në Hotel.
Paradite, vizitë panoramike me guidë në monumentet kryesore të qytetit, si:
 
Kalaja e vjetër – Paleo Frourio;
Kalaja e re – Neo Frourio;
Sheshi venecian Spianada;
Rrugicat e shtruara me kalldrëm të qytetit të Korfuzit që është pjesë e UNESCO-s;
Pallati i Mbretëreshës Sisi. (opsionale me pagese ekstra)
Kthimi, dreka dhe Darka ne Hotel.
 
Dita 3:
Mëngjesi në hotel. Nisja në 10:30 për kthimin. Udhëtimi i kthimit me traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
 
Në cmim përfshihet
 
Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
Akomodimi në hotel 3* ose 4*
Shërbimi All inclusicve  – me mengjes, dreke, darke dhe pijet e perfshira.
Shëtitjet në Korfuz me autobus (sipas programit).
Shoqërues gjatë udhëtimit
Në cmim nuk përfshihet
 
Bileta e tragetit Igumenice – Korfuz – Igumenice (€10).
Cdo gjë që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
Shënim
 
Programi i mesiperm eshte i vlefshem VETEM per daten me te afert te nisjes. Datat e tjera MUND te kene ndryshime te vogla ne varesi te disponibilitetit ne hotel apo rasteve te festave.
Krevati mund të mos jetë dopio, por 2 krevate tek të bashkuar.
Personi tek, në dhomë dyshe, paguan €120
Zbritja per transport individual është €20.
Fëmijët
 
0-2 vjec janë falas;
2-12 vjec, nëse akomodohet në dhome me 2 të rritur, përfiton €15 zbritje;
mbi 12 vjec paguan si i rritur;
nëse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhëton me njerin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.
Ju bëjmë me dije se
 
Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi

Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL & TOURS KORFUZ TUR
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1704190087
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved