Udhetim ne Valbone
ikub#: 1704190080
59 €
22/04/2017
Valbone

??Gjate nje Vizite ne Ujevaren e Valbones 
????Nisje me date 22 prill, 2 dite ??Cmimi €59
???Lundrim per 2 ore ne liqenin e Komanit
????Akomodim ne hotel Fusha e Gjes (Valbone)
????Mengjes + Dreke + Darke ??perfshire ne cmim
Ne cmim perfshihet????
 Transporti: Tirane – Valbone – Gjakove – Prizren – Tirane
 Bileta e tragetit Koman – Fierze
 Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
 Dreka dhe Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones
 Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
 Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit


NJOFTIMET E FUNDIT
28/08/2017
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: SOLE TRAVEL & TOURS UDHETIM VALBONE
Postuar nga: SOLE TRAVEL
ikub #:
1704190080
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved