Fundjave ne Portofino
ikub#: 1706080087
359 €
18/06/2017
Itali
Portofino, 5 dite, 359€
 
Fundjave ne Portofino, Cinque Terre duke filluar nga 359 €/Person.
 
Ne cmim perfshihet:
 
– Fluturimi me avion vajtje-ardhje
 
– Akomodimi ne Hotel per 4 nete ne Portofino
 
– Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
 
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit dhe sezonit veror. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne kete destinacion. Hotelet ne kete faqe jane vetem 2 prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje ardhje aeroport-hotel.
 
* Transferta nga Genova ne Portofino eshte individuale, mund te behet me tren ose me autobus, kosto shkon diku 30 euro +, – sipas sezonit.
 
 
Cavour Hotel 3* (Paketa ne kete hotel kushton 359 €/Person)
 
Giulio Cesare 3* (Paketa ne kete hotel kushton 375 €/Person)

NJOFTIMET E FUNDIT
30/06/2017
Jashte Shqiperise
30/06/2017
Jashte Shqiperise

Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL & TOURS PORTOFINO TUR
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706080087
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved