Pushime ne Korfuz
ikub#: 1706120098
99 €
27/06/2017
Greqi
Korfuz All Inclusive, 99€
 
Nisja nga Tirana ne oren 22:00 te dates paraardhese:
 
Per data te tjera, apo per paketa 8 ditore na kontaktoni:
 
Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),
2. Vajtje – Ardhje me autobus.
 
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 
13 Qershor 4 dite
Telemachos 2*S Dhomë Standart € 99.00
Corfu Blevedere 3* Dhomë Standart € 139.00
Alexandros 4* Dhomë Standart € 144.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon € 169.00
 
16 Qershor 5 dite
Telemachos 2*S Dhomë Standart € 119.00
Corfu Blevedere 3* Dhomë Standart € 159.00
Alexandros 4* Dhomë Standart € 169.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon € 209.00
 
20 Qershor 4 dite
Telemachos 2*S Dhomë Standart € 99.00
Corfu Blevedere 3* Dhomë Standart € 139.00
Alexandros 4* Dhomë Standart € 144.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon € 169.00
 
23 Qershor 5 dite
Telemachos 2*S Dhomë Standart € 119.00
Corfu Blevedere 3* Dhomë Standart € 159.00
Alexandros 4* Dhomë Standart € 169.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon € 209.00
 
27 Qershor 4 dite
Telemachos 2*S Dhomë Standart € 99.00
Corfu Blevedere 3* Dhomë Standart € 139.00
Alexandros 4* Dhomë Standart € 144.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon € 169.00

NJOFTIMET E FUNDIT
30/06/2017
Jashte Shqiperise
30/06/2017
Jashte Shqiperise

Shfleto artikuj te tjere per: KALEMI TRAVEL&TOURS KORFUZ PUSHIME
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706120098
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved