Tur ne Valbone, 59 Euro
ikub#: 1707090009
59 €
09/08/2017
Valbone
Lugina e Valbonës
2 dite Tur me mengjes, Dreke dhe darke
nisja me 15 Korrik cmimi €_59_ personi
Programi i plotë:
 
Ne cmim perfshihet:
- Transporti: Tirane – Valbone – Gjakove – Prizren – Tirane
- Bileta e tragetit Koman – Fierze
- Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
- Dreka dhe Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones
- Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
- Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
- Mbremje festive me DJ ne darke
 
 

NJOFTIMET E FUNDIT
31/07/2017
Jashte Shqiperise
18/08/2017
Greqi
06/08/2017
Greqi
02/09/2017
Afrika

Shfleto artikuj te tjere per: PUSHIME
Postuar nga: SOLE TRAVEL
ikub #:
1707090009
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved