Ventouris
Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Udhetim ne Budapest
ikub#: 1710060080
145 €
26/10/2017
Europe
26-28 Tetor;  145 Euro/ Person
 
Perfshihen:
* Fluturimi Vajtje-Ardhje
* Hotel Kings 3*
* Mengjes i  perfshire ne hotel
 
 
Dhurate:  Biletetat per Autobusin 2-katesh qe shetit ne pikat me te rendishme te qytetit, bileta eshte e vlefshme 24H dhe ju keni te drejte te ndaloni ne cdo pike qe deshironi. 0684809999


NJOFTIMET E FUNDIT
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
05/11/2017
Itali
18/11/2017
Ceki
18/11/2017
Turqi
Shfleto artikuj te tjere per: BUDAPEST
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1710060080
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved