Ventouris
Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Fundjavë në Sofje
ikub#: 1710080019
99 €
08/11/2017

Fundjavë në Sofje,

Cmimi: 99 euro/personi

Nisja 13 Tetor

Në çmim përfshihen:

-  Udhëtimi vajtje – ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
-  Akomodim në hotel me 3 ose 4 yje.
-  Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
-  Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
00355696056944
Per me shume nga SOLE TRAVEL & TOURS


NJOFTIMET E FUNDIT
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
20/11/2017
Europe
18/11/2017
Europe
05/11/2017
Itali
18/11/2017
Ceki
18/11/2017
Turqi
Shfleto artikuj te tjere per: SOFJE UDHETIM
Postuar nga: SOLE TRAVEL
ikub #:
1710080019
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved