Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Dubrovnik
ikub#: 1801120190
95 €
09/03/2018
Kroaci
Cmimi: 95 Euro/Person 
3 dite - Nisja 9 Mars 
 
PERFSHIHEN NE CMIM:
 
-Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz.
-Akomodimi Ne Hotel Grand Hotel Park 4*
-Mengjesi dhe darka te perfshire ne cmim 
-Shoqerues shqiptar per te gjitha ditet e qendrimit 
-SPA, Relax Zone, Pishine e Brendshme
-Transfertat Dhe Shetitjet Sipas Programit
-Shoqerues Dhe Guide 
 
Per rezervime:
Tel: 0695757133
Email: fani.travel.tours@gmail.com0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
09/03/2018
Europe
03/06/2018
Turqi
25/05/2018
Mal i Zi
20/03/2018
Greqi
02/06/2018
Greqi
22/02/2018
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: FANI TRAVEL TOUR
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1801120190
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved