Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Fundjave ne Alpet e Thethit
ikub#: 1801120178
49 €
27/05/2018
Theth
Nisja ne datat:
12 - 13 Maj
26 - 27 Maj
 
Cmimi: 49 euro/person
 
Ne cmim perfshihet:
Transporti vajtje-ardhje me autobus.
Akomodimi me mengjes, dreke dhe darke.
 
Per Rezervime :
Tel : 0695757133
Email : fani.travel.tous@gmail.com0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
09/03/2018
Europe
03/06/2018
Turqi
25/05/2018
Mal i Zi
20/03/2018
Greqi
02/06/2018
Greqi
22/02/2018
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: FANT TRAVEL TOUR
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1801120178
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved