Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Fundjave ne Korce me nisje nga Tirana
ikub#: 1801120188
49 €
25/02/2018
Cmimi: 49 euro/personi
 
NISJE NE DATAT:
13 – 14 Janar
20 – 21 Janar
27 – 28 Janar
3 – 4 Shkurt
10 – 11 Shkurt
24 – 25 Shkurt
 
Ne cmim perfshihet:
 
-Transporti vajtje –ardhje
-Akomodimi ne Voskopoje
-Shetitje ne Korce, Dardhe dhe Voskopoje
-Mengjes, dreke dhe darke
-Darka e shoqeruar ne ambjent me muzke ( nargjile per ata qe kane deshire)
-Lojera popullore
 
Per rezervime:
Tel: 069 57 57 133
Email: fani.travel.tours@gmail.com069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
09/03/2018
Europe
03/06/2018
Turqi
25/05/2018
Mal i Zi
20/03/2018
Greqi
02/06/2018
Greqi
22/02/2018
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: FANI TRAVEL TOUR
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1801120188
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved