Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Fundjave ne Leskovik
ikub#: 1801120185
55 €
25/02/2018
NISJE NE DATAT :
 
27 – 28 Janar
10 – 11 Shkurt
24 – 25 Shkurt
 
Cmimi 55 Euro / Person
 
Ne cmim perfshihet :
 
- Transporti me autobus vatje - ardhje
- Akomodimi 
- Mengjesi, dreka dhe darka
- Darke ne ambjent me muzike, nargjile kush deshiron.
 
DITA 2 
 
- Vizite ne qytetin e Korces dhe Pogradecit dhe me pas kthimi ne Tirane
 
Per rezervime:
Tel: 069 57 57 133
Email: fani.travel.tours@gmail.com069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
10/03/2018
Jashte Shqiperise
16/03/2018
Kroaci
11/03/2018
Itali
11/04/2018
Spanje
01/06/2018
Greqi
05/06/2018
Amerika e Jugut
25/02/2018
Jashte Shqiperise
09/03/2018
Europe
03/06/2018
Turqi
25/05/2018
Mal i Zi
Shfleto artikuj te tjere per: FANI TRAVEL TOUR
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1801120185
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved