Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Guida e Valbones
ikub#: 1801120192
60 €
20/05/2018
Valbone
Cmimi 60 Euro/personi
 
NISJE NE DATAT:
 
10 – 11 Mars
17 – 18 Mars
23 – 24 Mars
31 Mars – 1 Prill 
14 – 15 Prill
21 – 22 Prill
28 – 29 Prill 
5 – 6 Maj
19 – 20 Maj
 
Ne cmim perfshihet:
 
- Transporti me autobus vajtje - ardhje
- Akomodimi ne bujtine
- Mengjes, dreke dhe darke
- Shetitja me traget
 
Intenerari
 
Dita e pare
 
- Nisja heret ne mengjes nga Tirana
- Shetitja me target Tirane - Koman- Fierze - 2 Ore e gjysem
- Bajram Curri – Valbone 20 km distance 
- Akomodim ne Valbone
- Guide ne liqenin e Xhemes ,Mulliri I Vjeter , Burimi I Valbones
- Mbremje e organizuar me zjarr ne natyre dhe lojra popullore. 
- Nargjile per ata qe duan.
 
Dita e dyte - Kthimi
 
- Pas mengjesit nisemi per ne Gjakove 
- Shetitje te Carshia; ku mund te marrim kafe
- Me pas drejtohemi per ne Prizren: ne Prizren dreka e lire dhe mbas drekes nje shetitje e vogel ne qytetin historik ( shtepia Lidhja e Prizrenit; Hamami, Xhamia e qytetit dhe Kisha Ortodokse)
- Kohe e lire per shopping 
- Nisja nga Prizreni drejt Tiranes ne oren 8.
 
Per rezervime:
 
Tel: 069 57 57 133
Email: fani.travel.tours@gmail.com069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


069 57 57 133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
10/03/2018
Jashte Shqiperise
16/03/2018
Kroaci
11/03/2018
Itali
11/04/2018
Spanje
01/06/2018
Greqi
05/06/2018
Amerika e Jugut
25/02/2018
Jashte Shqiperise
09/03/2018
Europe
03/06/2018
Turqi
25/05/2018
Mal i Zi
Shfleto artikuj te tjere per: FANI TRAVEL TOUR
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1801120192
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved