Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Tour ne Mal te Zi (Grup i Konfirmuar)
ikub#: 1803010022
40 €
29/04/2018
Mal i Zi
NISJE E KONFIRMUAR DATA 10 MARS 
 
BUDVA-SHEN STEFAN-ULQIN
 
* Nisja ne datat:
* 10 Mars 11 Mars 
* 31 Mars - 01 Prill
* 03 - 04 Prill
* 14 - 15 Prill
* 28 - 29 Prill
 
* Cmimi 40Eur/personi
 
Te perfshira ne Cmim jane:
- Transporti vajtje-ardhje;
- Akomodimi ne Hotel ;
- Mengjesi dhe darka;
- Guida dhe organizimi
 
Per rezervime:
Tel: 069 57 57 133
Email: fani.travel.tours@gmail.com



0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


0695757133
Per me shume nga Fani Travel & Tours


NJOFTIMET E FUNDIT
03/05/2018
Itali
12/04/2018
Europe
23/04/2018
Greqi
07/04/2018
Greqi
Shfleto artikuj te tjere per: MAL I ZI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1803010022
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved