Liqeni i Matkes eshte “perralla” e vendit fqinj, Maqedoni. E ndertuar ne vitin 1938, udhetimi ne kanionin dhe liqenin e Matkes ne dt:
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga:
ikub #:
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved