LISTA E TUREVE ME GUIDE - ME AVION!!
ikub#: 1901030098
FOTO GALERI
1/1
140 €
03/02/2019
Jashte Shqiperise

Ture me guide me avion!

 
TUR NE BARCELONE
Tur ne Barcelone me avion, 4 dhe 5 dite. Cmimi fillon nga €140 per person.
KËRKO OFERTË
TUR NE STAMBOLL
Tur ne ne Stamboll me avion, 3 dhe 4 Dite. Nisje ne 11 Janar - Cmimi fillon €199/personi.
KËRKO OFERTË
TUR NE PRAGE
Tur ne Prage Nisje ne 12 Shkurt, 5 Ditë - Cmimi €349/personi.
KËRKO OFERTË
TUR NE PARIS
Tur ne Paris me avion. Nisje ne 10 Mars, 4 dite, Cmimi - €399/personi
KËRKO OFERTË
TUR NE IZRAEL
Tur ne Izrael me aivon, Nisje ne 14 Mars, 5 dite, €599/personi.
KËRKO OFERTË
TUR NE SPANJE DHE PORTUGALI
Tur ne Spanje dhe Portugali me avion. Nisje ne 6 Maj,8 Dite, Cmimi €649/personi.
KËRKO OFERTË
*Kushtet:
  1. Per Shqiptaret qe udhetojne ne zonen Shengen nevojiten passaport biometrike me minimum 180 dite afat skadence, siguracion shendeti ne udhetim, ftese ose rezervim hoteli per te gjitha ditet e qendrimit, 
  2. Per femijet nen 18 vjec eshte e nevojshme prokure nga prinderit qe nuk udhetojne me femijen.
  3. Per cdo rezervim, klientet bien dakort me kushtet e kontrates ne linkun qe vijon: Shtypni ketu per kontraten
  4. Per cdo problem qe lind para, gjate, ose pas perdorimit te sherbimit te blere, klientet kane te drejte ankimimi me shkrim. 
?Albanian Eagle Tours   

HoteleBileta AvioniPaketa TuristikeMakina me Qira!
  
Adress: Blv. Gjergj Fishta, Nd. 26, H.3

Njesia Administrative Nr 7. Tirane, 1001, Albania
Tel: +355 4 242 0892
Mob: +355 686064077
Email; book@albanianeagletours.com
Web; http://albanianeagletours.com/

Skype: Albanian.Eagle,Tours
FB: https://www.facebook.com/albanianeagletours
 
Copyright © * 2018* Albanian Eagle Tours*, Te gjitha te drejtat e rezervuara
Email: book@albanianeagletours.com
Web: Albanian.Eagle.Tours
Tel: 00355 4 242 0892
Cel: 00355 68 6064077
Skype: Albanian.Eagle.Tours
FB: Albanian Eagle Tours

Deshironi te ndryshoni menyren si ju vijne emailet?
Ju mund te update your preferences ose unsubscribe from this list

 
+355 4 242 0892
Per me shume nga ALBANIAN EAGLE TOURS


+355 4 242 0892
Per me shume nga ALBANIAN EAGLE TOURS


NJOFTIMET E FUNDIT
27/01/2019
Jashte Shqiperise
24/01/2019
Jashte Shqiperise
26/01/2019
Jashte Shqiperise
25/01/2019
Jashte Shqiperise
22/01/2019
Jashte Shqiperise
22/01/2019
Turqi
23/01/2019
Turqi
25/01/2019
Greqi
23/01/2019
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: GUIDA PAKETA TURISTIKE PUSHIME TURE
ikub #:
1901030098
Copyright © 2006 -2019ikub.al shpk, All Rights Reserved