Nga €39: Ture malore dhe kulturore me autobus!
ikub#: 1901030086
FOTO GALERI
1/1
39 €
03/02/2019
Jashte Shqiperise

TURE ME AUTOBUS 

 

 1. Mali i Zi Tur ne Rivieren e Malit te Zi, 2 Dite. Nisje cdo te shtune dhe te diele, Cmimi 39 Euro/personi
 2. Mavrovo - Ski ne Mavrove, 2 Dite. Nisje cdo fundjave - Cmimi fillon nga 40 Euro per person.
 3. Mavrovo - Tur ne Oher dhe Ski ne Mavrove 2 Dite, Nisje ne 2 Janar - Cmimi 50 Euro/personi
 4. Bitola - Ski ne Bitola, Maqedoni - 2 dite Nisje ne 5 Janar - Cmim €55/personi.
 5. Meteora - Tur ne Meteora dhe Metsovo - Nisje ne 5 Janar, 2 Dite, Cmimi - €55/personi.
 6. Kolashin - Tur ne Kolashin, 2 dite. Nisje ne 1, 2 Janar -Cmimi €55 euro per person.
 7. Kolashin - Ski ne Kolashin dhe Tur ne Podgorice, 2 dite. Nisje ne 2 Janar - Cmimi fillon nga 59 €/personi!
 8. Medjugore - Tur ne Medjugore me autobus, 2 dite. Nisje ne 9 Shkurt, cmimi 60 Euro per person.
 9. Boge - Ski ne Boge, Nisje cdo te shtune, 2 Ditë - Cmimi €69 per person.
 10. Beograd - Tur ne Beograd Nisje ne 15 Shkurt; 3 ditë - Cmimi €89/personi.
 11. Selanik - Stamboll - Tur ne Selanik - Stamboll me autobus. Nisje ne 3, 10 Janar, 4 dite - Cmimi €99 per person.
 12. Selanik, Stamboll, Sofje - Tur ne Selanik, Stamboll dhe Sofje. Nisje ne 6 Mars, 5 ditë €139/personi
 13. Selanik, Stamboll, Sofje -Tur ne Selanik, Stamboll dhe Sofje. Nisje ne 6 Mars, 5 ditë €139/personi
 14. Vjene, Budapest, Beograd - Tur ne Vjene - Budapest - Beograd, Nisje ne 13 Shkurt, 5 dite, Cmimi 199 Euro/personi
 15. Rome, Firence - Pranvere ne Rome dhe Firence, 5 dite. Nisje ne 19 Prill - Cmimi €259/personi
 16. Rusi dhe vendet Balltike - Tur ne Rusi, Ukrainë, Poloni, R. Balltike 13 dite. Nisje ne 14 Maj, Cmimi 599€/personi
BENI KERKESE
?*Kushtet:
 1. Per Shqiptaret qe udhetojne ne zonen Shengen nevojiten passaport biometrike me minimum 180 dite afat skadence, siguracion shendeti ne udhetim, ftese ose rezervim hoteli per te gjitha ditet e qendrimit, 
 2. Per femijet nen 18 vjec eshte e nevojshme prokure nga prinderit qe nuk udhetojne me femijen.
 3. Per cdo rezervim, klientet bien dakort me kushtet e kontrates ne linkun qe vijon: Shtypni ketu per kontraten
 4. Per cdo problem qe lind para, gjate, ose pas perdorimit te sherbimit te blere, klientet kane te drejte ankimimi me shkrim. 
 
 
 
 
 
Copyright © * 2018* Albanian Eagle Tours*, Te gjitha te drejtat e rezervuara
Email: book@albanianeagletours.com
Web: Albanian.Eagle.Tours
Tel: 00355 4 242 0892
Cel: 00355 68 6064077
Skype: Albanian.Eagle.Tours
FB: Albanian Eagle Tours

Deshironi te ndryshoni menyren si ju vijne emailet?
Ju mund te update your preferences ose unsubscribe from this list

 
+355 4 242 0892
Per me shume nga ALBANIAN EAGLE TOURS


+355 4 242 0892
Per me shume nga ALBANIAN EAGLE TOURS


NJOFTIMET E FUNDIT
27/01/2019
Jashte Shqiperise
24/01/2019
Jashte Shqiperise
26/01/2019
Jashte Shqiperise
25/01/2019
Jashte Shqiperise
22/01/2019
Jashte Shqiperise
22/01/2019
Turqi
23/01/2019
Turqi
25/01/2019
Greqi
23/01/2019
Jashte Shqiperise
23/01/2019
Austri
Shfleto artikuj te tjere per: GUIDA PAKETA TURISTIKE TURE
ikub #:
1901030086
Copyright © 2006 -2019ikub.al shpk, All Rights Reserved