ALBANIAN EAGLE TOURS
78€
ALBANIAN EAGLE TOURS
279€
Arjezi Travel & TOURS
35€

ebuy
Jashte Shqiperise
55€
Jashte Shqiperise
279€
Maqedoni
78€
Vlore
25€
Ofertat më të fundit
Oferta Dragash 2 dite 55 eur/personi Nisje me 07-Mars

Perfshihet:GRUP I KONFIRMUAR *Transporti Vajtje-Ardhje *Hotel Arxhena 3* *Mengjes & Darke te...
Vjenë 279€, fjetje, mëngjes, guidë.

Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,...
Mavrovë 2 netë.

78€ me mëngjes dhe darkë. Destinacion popullor per pushime alpine. Akomodim ne studio dyshe. Qender...
Super oferta per udhetime Itali - Shqiperi

Per rezervime deri ne daten 28 Shkurt
turizmi article list
Artikuj turistike
Riorganizim në Qeveri, Ahmetaj merr edhe Turizmin
Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur që sektorin e turizmit t’ia kalojë Ministrisë së...
më shumë
Turizmi, formalizimi thelbi i suksesit
Mbahet konferenca kombëtare e guidave turistike. Operatorët kërkojnë formalizimin e tregut.
më shumë
Top 10 qytetet turistike për 2014
Sikurse për çdo vit, MasterCard, deklaron te dhënat e nxjerra nga Global Destination Cities Index,...
më shumë

Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300