215 artikuj aktive


Programet e Vitit te ri 2015
Para 5 oresh, nga Start Tour Albania
Programet e Vitit te ri 2015 jane si me poshte :
0 Komente 0 Vota
130€

Kolashin 2-Janar, 2Nete/3Dite 95 € /person ne Dhome dyshe
Para 23 oresh, nga Queen Travel Albania
Perfshihet ne cmim: ? Transporti Komod ? Akomodimi 2 netë ne Hotel 3*** ? Mëngjeset dhe Darkat. ? Sh...
0 Komente 0 Vota
Nisja: 02 Jan, E vlefshme për: 3 dite, 95€

Viti i Ri ne Capsis Hotel 4*, Selanik
Para 34 oresh, nga AMARA TRAVEL
299 Euro/Cifti per 3 nete. Akomodim me mengjes te perfshire.
0 Komente 0 Vota
299€

Krishtlindjet ne Queen of Montenegro, 79 Euro
Para 34 oresh, nga FIORI TRAVEL & TOURS
Perfshihen: -Akomodimi per dy nete -Mengjeset dhe darkat -Muzike live ne daten 24 dhjetor -Pe...
0 Komente 0 Vota
79€

Festoni Krishtelindjet ne Bianca Resort & Spa!
Para 34 oresh, nga Global Tours Albania
Vetem 2 Dhoma kane mbetur!
0 Komente 0 Vota
Nisja: 24 Dhj, 149€

Krishtlindje ne Paris, 7 dite, 339 euro
Para 47 oresh, nga Erli Travel & Tours
Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - - Milano - Triest...
0 Komente 0 Vota
Nisja: 23 Dhj, E vlefshme për: 7 dite, 339€

Viti i Ri në Stamboll, 4 Ditë, €290
Para 47 oresh, nga Lemon Travel
-Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll -Akomodimi në hotel me 3* -Mëngjeset për të gjithë ditë...
0 Komente 0 Vota
Nisja: 29 Dhj, 290€

Krishtlindjet në Selanik
Para 47 oresh, nga Erli Travel & Tours
Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus...
0 Komente 0 Vota
Nisja: 24 Dhj, E vlefshme për: 3 dite, 88€

Viti i ri ne Mavrove - Hotel Radika 5* 3 netë - 399 Euro për person
Para 2 ditesh, nga Start Tour Albania
3 Nete 399 per person
0 Komente 0 Vota
Nisja: 31 Dhj, E vlefshme për: 4 dite, 399€

Splendid Conference & Spa Resort ---VITI I RI 2015
Para 2 ditesh, nga Start Tour Albania
Cmimi per person 3 nete : 315 EURO Cmimi per person 5+1 nate : 435 EURO (paguani per 5 nete, nje na...
0 Komente 0 Vota
Nisja: 31 Dhj, E vlefshme për: 4 dite, 315€

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as