0 0
117
 
BARCALETA
Njoftim, vajzat kerkojne djem
Nje grua nxjerr nje njoftim tek rubrika "Vajzat kerkojne djem":

- Kerkoj nje burre me cilesite e meposhtme: te mos me rrahe, te mos me braktise dhe te jete i mire ne shtrat.

Merr shume telefonata, por dikush i shkon tek shtepia:
- Pershendetje, jam Beni. Nuk kam duar, pra e sigurt qe nuk do te rrah, nuk kam kembe, pra e sigurt qe nuk do te iki prej teje.
- Dhe nga ta di une qe je i mire ne shtrat?- e pyet gruaja.
- Epo, trokita ne dere apo jo?

Club FMKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 117
BURRE GRUA
1207190037

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Andi
Para 4 ditesh  
  
Ja, andi nga tr , dua te njoh ndonje vajze sexy ose mami per caste intime , te jete top sekrete . nr im 068 27 30 859
     
ANDI
Para 4 ditesh  
  
JAM ANDI NGA TR , KERKOJ NDONJE VAJZE SEXY OSE MAMI VETEM PER CASTE INTIME DHE TE JETE SEKRETE , NR 068 27 308 59
     
enri
Para 9 ditesh  
  
jam nje djal nga tirana i martuar 32 vjec deshiroj te kem nje lidhje te fshet po me nje femer te martuar deri ne 40 vjec per me shum tel 0682825993
     
saimir
Para 13 ditesh  
  
ku jane bukuroshet qe duan kenaqesi te pafund.. email slims999@live.com
     
geni
Para 15 ditesh  
  
jam geni nga tr 27 vjec dua te njo nje vajz te kaloj bukur kush deshiron te bejn nje sms ose zile ne kete nr 0682129089
     
toni
Para 28 ditesh  
  
jam toni nga tr jam 27 vjec,kekoj nje vajze te sincerte dhe te bukur,si fillim shoqeri pastaj nuk i dihet, toni.se82@yahoo.com
     
juli
Para 44 ditesh  
  
Prshndetje jam Juli kerkoi nji vajze per lidhje serioze normalisht per te kriuar nje familije , e pakta te jete 26 vjece , dhe e shumta 32 vjece une jam tek 35 ,36 e shumta e jets time ka qene ne emigrim ne Itali , Milano , e theksoi vetm per lidhje serioze faleminderit... tel 069 9753 651
     
eri
Para 47 ditesh  
  
nga elb dhe lb dua t njoh 1 goc,,,,, 0699598705..... sms pres se jam n pun gjat dites flm..
     
eri
Para 47 ditesh  
  
jam eri 24 vj dua nji goc te mir nga librazhdi , elbasani ..... ju mir pres,,,,,, te jet e thjesht mbi t gjitha,,,, 0699598705
     
Marco
Para 48 ditesh  
  
pershendetje kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Maksimumi 30 vjeqare te jet e bukur e sinqerte e gatshme per te krijuar familje . Ju mirpres vetem per lidhje serioze po jau theksoj edhe nje here ..............................ky eshte i -maili im artatris@hotmail.it...............
     
Marco
Para 48 ditesh  
  
pershendetje kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Maksimumi 30 vjeqare te jet e bukur e sinqerte e gatshme per te krijuar familje . Ju mirpres vetem per lidhje serioze po jau theksoj edhe nje here ..............................
+1     
Aleksi
Para 52 ditesh  
  
Jam aleksi 21 vjeq.deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te mire 00306986106837.
     
mentor
Para 57 ditesh  
  
Kerekoj ni vajz per lidhje serioze te jet e moshes 21 deri "ne33
     
bini
Para 2 muajsh  
  
Kerkoj nje vajz prej 25deri 33 be norvegji m.zemer.t.m
     
jani
Para 2 muajsh  
  
Kerkoj nje vajz be norvegji
     
ardjani
Para 2 muajsh  
  
ne raste se ka ndonje mamice ose goce vetem per seks 0699169795
     
gerti
Para 2 muajsh  
  
Jam gerti nga shkodra 22 vjeq kerkoj ni goc 23 26 vjeqe per lidhje sekrete 0699405255
     
gena
Para 3 muajsh  
  
jam nje djal kerkoj vajza sexy per qef kontaktoni ne fcb me emrin .. gena stefa.
+1     
Klajdi
Para 3 muajsh  
  
Dua nje mami sekrete do ta mbaj mire nga te gjitha aspektet 0682533137
+0     
Tnoi
Para 3 muajsh  
  
Kerkoj ni vajz per serjozisht.nr 0698969430
     
Beni
Para 3 muajsh  
  
persh jam beni nga gjermanija kerkoj nje vajz 35 -39 vjeqare per lidhje serioze dhe martesore kush ka interesse mund te kontaktojm permes skypit add asht beni48@live.de me Rrespekt nga une Beni ger
+1     
kenan
Para 3 muajsh  
  
jam nji bure 53 vj kerkoj nji femer per martese serioze mosha 35 deri 48 jetoj ne berlin jam nga tetova,me shkruani ne imel flm.
+1     
erushi
Para 3 muajsh  
  
respektoi te mamit deri ne moshen 30 vjece dua te kem nje mami deri ne moshen 30 vjece do te jet nje sekret i vertet dua ti jap ate qe i mungon dua ta bej sa me te lumtur 0682514747 lej numrin mamushin e pare qe te me beje sms do ta mbaj nga erushi 26
     
erushi
Para 3 muajsh  
  
jam nje djal 26 vj i fuqishem kame deshire te njoh ndonje mami deri ne moshen 30 vjece jame nga tirana kerkoi te kem nje lidhje sekrete lini sms ne kete nr se u tel une 0682514747
+0     
besnik
Para 4 muajsh  
  
ndonje mami nga lezha top sekret 0688210546.......sms ose zile me nr se nuk e mbaj hapur ket nr
+1     
aldo
Para 4 muajsh  
  
kerkoj femra per shoqeri jam nga dr me shkruani ne email ,durres-21@live.com
     
aldo
Para 4 muajsh  
  
kerkoj femra per shoqeri jam nga dr me shkruani ne email ,durres-21@live.com
     
tomi
Para 4 muajsh  
  
emaili im eshte benetontirana@yahoo.com
     
tomi
Para 4 muajsh  
  
kerkoje je vajze per lidhje serioze une jetoj ne USA
+0     
besnik
Para 4 muajsh  
  
ndonje mami bukuroshe lezhjane 0688210546....top sekret
+1     
tani
Para 4 muajsh  
  
ndonje mami nga fieri..jam 36 vjec..0698867273
     
besnik
Para 4 muajsh  
  
pashk.brunga@yahoo.it,,,,,ose 0688210546
-1     
mark
Para 4 muajsh  
  
nje vajz deri ne moshen 20 vejece (19)
     
mark
Para 4 muajsh  
  
un jam 19
     
mark
Para 4 muajsh  
  
nje vajz deri ne moshen 20 vejece (19)
+1     
besnik
Para 4 muajsh  
  
nje sms po qe mbyllur tel,,,0688210546
     
besnik
Para 4 muajsh  
  
jam besniku nga lezha ndonje mami bukuroshe desha,,te jete nga lezha...0688210546
+0     
cun nga vlora
Para 4 muajsh  
  
0698564586
+1     
flori
Para 5 muajsh  
  
jam nje djal jetoj ne it kerkoj nje femer per sex gens.stefa eshte emri i fc
     
denis
Para 5 muajsh  
  
jam denisi nga lushnja kerkoj te njoh femra vetem per seks kush eshte e interesuar le te me kontaktoj ne kete nr 0697840471 0688361654...
+3     
mhil
Para 5 muajsh  
  
Kerkoj nje vajz
     
miri
Para 5 muajsh  
  
Jam miri nga shkodra ,jetoj ne athin jam 27 vjec kerkoj nje vajz bukur nr 00306946800176
     
elson
Para 6 muajsh  
  
jam nje cun na tr kar madh dua goca dhe mami per seks tme kontaktoni ne imel elsonfeka@yahoo.it ju pres
-1     
altin
Para 6 muajsh  
  
jam altini jam 36 vjec dua te lidhem me nje grua vetem per argetim jam i martuar dhe te keme nje lidhje sekrete jetoj ne greqi ne thesaloniki numri i telefonit eshte 6971570035
     
soni
Para 6 muajsh  
  
kerkoj nje vajze 20 vjece per lidhje serioze tme bej frens ne fb elson feka ju pres goca
+3     
soni
Para 6 muajsh  
  
jam nje djal na tr 21 vjec dua goca per seks.
     
bekim
Para 6 muajsh  
  
jam nji djali i martuar reth 36 vjec me qendrim ne itali kerkoj te lidhem me zonja apo zonjushe per pushimet e gushtit jam tip i sjellshem fizikun sportiv elegant numri personal ne itali 00393298941006
     
A.R.L.I.
Para 6 muajsh  
  
kerkoj nje vajz per lidhje serioze jom nga tirona 29 vjec 0692355608
+1     
Nikolas
Para 7 muajsh  
  
Jam nikolas kerkoj nje mami qe e don ni lidhje per qef dhe sekret
-1     
reli
Para 7 muajsh  
  
me beni ftes ne fb eli reli
+3     
reli
Para 7 muajsh  
  
jam 24 vjec kerkoj nje mami per lidhje te fshet te nga mosha 22-40 vjece te jet nga zona e fierit ose e lushnjes
+1     
lorenc
Para 7 muajsh  
  
persh..quhem lorenc jetoj dhe punoj ne tr,,me arsim te larte..jam 36 vjec kekroj nji lidhje me noi femer seriose,,kush e djen veten te tille ju lutem konatktoni ne ket nr 0697966667
+1     
besnik
Para 8 muajsh  
  
nuk po gjej komentin ersi mund kontaktosh ne tel
-2     
ersi
Para 8 muajsh  
  
.
-2     
ersi
Para 8 muajsh  
  
.
+1     
besnik
Para 8 muajsh  
  
ka ndonje mami per lidhje sekrete dhe te gjate ketu.0688210546
+5     
besnik
Para 8 muajsh  
  
jam 35 vjeq kerkoj nje mami bukuroshe per lidhje sekrete te jete e bukur e sinqert pa prbleme besnike te dij ta ruaj sekretin te jete vetem lezhjane sms ne nr 0688210546
+1     
besnik
Para 8 muajsh  
  
kerkoj nje mami per lidhje sekrete nga lezha,0688210546
+1     
Beni
Para 8 muajsh  
  
Prsh jam nje djal 25 vjeq kerkoj nje goc 18 22 vjeq per lidhje
     
Afiz
Para 8 muajsh  
  
Adela ai numer është gabim
+3     
Ardian
Para 8 muajsh  
  
jam nje djal 39 vjeq nga shkupi jetoj ne gjermani
tash jam ketu ne pushime
kisha deshire te njihem me vajzat qe jan te sinqerta dhe srijoze
per lidhje serioze dhe martes,
munden edhe ato qe kan qen te martuar e nuk kan femij
mos me thirni apo shruani vajzat qe duan vetem argetim apo sex
kesoj lloj vajza nuk me interesojn -- me kontaktoni ne emaillin
emine_saliu@hotmail.com ose ne telefoni
0038970 495 243 ose 070 495 243 kam edhe whats app dhe viber
+2     
mandi
Para 8 muajsh  
  
jam nje djale nga lezha 34 vjeq desha nje lidhje sekrete me nje vajz 20 .30 kontakt 0697756888
     
vini
Para 8 muajsh  
  
ciaoo kerkoj ne vajze zones te pogradecit kush ka deshire me kont diavolo_alvolo@hotmail.it
+0     
enri
Para 8 muajsh  
  
deshiroj te lidhem me nje vajze serioze //00306992319873
+1     
tani
Para 9 muajsh  
  
Kush eshte goc e bukur 18 - 25 dhe do te njihet me mua kristobaruti@hotmail.com , na behet qefi , jetoj ne greqi , mosha 32 vjec
+4     
tani
Para 9 muajsh  
  
kush eshte goc e bukur 18 - 25 dhe do te njihet me mua , kristobaruti@barutihotmail.com na behet qefi . jetoj ne greqi , mosha 32 vjec ,
+1     
FREDI
Para 9 muajsh  
  
JAM NJE DJAL ME BANIM NE ITALI .... UNE JAVEN TJETER DO JEM NE SHIPRI ,,,, DHE DO KISHA SHUME DESHIRE TE NJIFJA NJE VAJZE ..... 0039...3478583566......0694724364.......
-1     
luli
Para 10 muajsh  
  
jam luli kerkoj femra te reja per seks nga ferizaji jam 35 vjeqar jam i martun po jam i kallen me boe seks me vajza te reja qe nuk jan shffrytzue ala me as ni mashkull une me boe sefte me ja mar qiknijen me boe sefte une thirni tel mob 0037745 702 189 ferizajit ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
-2     
luli
Para 10 muajsh  
  
jam luli kerkoj femra te reja per seks nga ferizaji jam 35 vjeqar jam i martun po jam i kallen me boe seks me vajza te reja qe nuk jan shffrytzue ala me as ni mashkull une me boe sefte me ja mar qiknijen me boe sefte une thirni tel mob 0037745 702 189 ferizajit ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
-1     
zemer hapuri
Para 10 muajsh  
  
kerkoj nie vajz te sinqert si ne shpirt ashtu dhe ne jet te jet tamam nieri te jet nga mosha 20 deri ne 30 vieqe e interesuara te kontaktoj ne ket numer cel 0 66 66 28 0 71
-1     
le ket numer per vajzat 0 6666 28 0 71
Para 10 muajsh  
  
le ket numer per vajzat deri ne moshen 27 vieqe 0 6666 28 0 71
-1     
lucciano
Para 10 muajsh  
  
prsh jam lucciano 26 vjec kerkoj lidhje serioze me nje vajze te sinqerte sic jam e vet pres sms ne email.luxiano25@hotmail.com
+0     
Agron
Para 10 muajsh  
  
prishtina_20@hotmail.de
-1     
Agron
Para 10 muajsh  
  
kerkoj vajza te cilat din te bejn paraoje 2-3 ore 25 deri 45 vjeqe
+0     
limany
Para 10 muajsh  
  
jam 34 vjeqar jetoj ne gjermani kerkoj ne vajz per lidhje serioze 30 deri 36 numri im 049 1576151117
-1     
arben
Para 11 muajsh  
  
jam 45 jetoj ne itali ke deshir te njihemi 3398368943
-1     
blerim
Para 11 muajsh  
  
dua te njihem me ty Engjellushja ky esht numri im be zile se te mar un 00306994249630
+0     
artani
Para 12 muajsh  
  
dua te njihem me ty lulja keni deshir ky esht nuri im 00306993570180 be zile se te ar un
+2     
Engjellushja
Para 12 muajsh  
  
jam e uritur, e etur, e nxeht, e lagur, zjarr po digjem pervelohem per te kaluar emocione te bukra me meshkuj te vertet te fuqishem e te palodhur qe din ta knaqin 1 femer tamam sic duhet po ju pres me padurim ne tirane ne numrin tim vodafone club 0 6 9 3 0 8 8 1 5 1
+23     
donald
Para 12 muajsh  
  
kerkoj nje vajze per lidhje serioze pak fjale e pune shume.....
0666664605
     
rudi
Para 12 muajsh  
  
po kerkoj nje vajze per lidhje serioze. un jam 36 vjec nga durresi por jetoj dhe punoj ne itali. 3735293395
     
bledar
Para 12 muajsh  
  
bledargorica30@outlook.it
+0     
bledar
Para 12 muajsh  
  
Kerkoj te njihem me vajza nga jugu vlora fieri,jam 30 vjec,ne gjendje shum te mir ekonomike me plq te jem anonim,kush ka deshir te me kontaktoj.
+7     
renis
Para 12 muajsh  
  
Per vajza serioze 0666060660
-1     
renis
Para 12 muajsh  
  
Per vajza serioze 0666060660
-1     
sherimi
Para 13 muajsh  
  
Bismilahi rrahman rrahim ne emer te All-llahut bejme sherimin nga sehiret e dashuris tek vajzat dhe djemt te cilet vuajn nga kjo dukuri negative.nga mosha +18 . po ashtu bejme edhe sherimin nga Friga dhe Msyshi .Ghith ashtu bejme dhe komentimin e endrrave te rendesishme .bejme edhe sherimin nga endrrat e trishtuara ... sherimi vjan nga All-llahu fuqi plot duhet te dijme se sherimet behen me kur-an dhe me lutje .nuk punojm me hajmalia e as me zhiv sepse eshte endaluar me sheriat vllezer dhe motra per me shum na kontaktoni ne skype: Allahu1@live.com
+0     
dua
Para 13 muajsh  
  
kujt femre i mungon eksperienca e hamshorit ne krevat dhe kuesh qift ka deshir te kete nje hamshor ne krevat te me shkruaje sms ne numrin 0683427856 ju pres jo anonime dhe shum sekret
-1     
niko
Para 13 muajsh  
  
kerkoj nje zonjush ose zonje per ledgje sekret ja numri 0683427856 pres sms ose tele pa numer nuk pergjigjem
-1     
fabiani
Para 13 muajsh  
  
kerkoj vajz per lidhje serioze jam 21 vjec jam shum i hapur 0696400920 ju mirpres flm
+1     
rambo
Para 13 muajsh  
  
deshiroj te njifem me femra nga shqiperija dhe kosova un jam nga maqedonia
klm
     
Lulja
Para 13 muajsh  
  
Jam Lulja, jam 21 vjec goce per shpi shum e bukur, dua te njof cuna te bukur per lidhje dhe eksperienc jam sh e hapur. Vodafone club 0693088151 Amc 0685214488 Ju mirpres cunaaa :*
+32     
elton
Para 14 muajsh  
  
shoqeri te reja
+1     
fatmiri
Para 15 muajsh  
  
ose mud te kontakton in jekty numer 0698415915 ju falemider per mirkuptimi fatmiri. 25 vjec.
+2     
fatmiri
Para 15 muajsh  
  
jam 25 vjec kekoj te nihem me nje femen per serjozish.
+1     
Luani
Para 18 muajsh  
  
Pershendetje.
Shkruaj per te gjittha ato zonja apo zonjusha qe kerkojne nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 29 vjec me kontaktoni ne adresen time
luankastrati84@hotmail.com
     
juli
Para 18 muajsh  
  
un dua te njihem me nji femer 0676020720
+1     
bekimi
Para 19 muajsh  
  
kerkoj vajza per shoqeri ne verona itali numri cellular 3298941006
     
bekimi
Para 19 muajsh  
  
dua nji vajze ose mami pershoqeri ne verona itali jam tip i edukuar i sjellshem numri cellular 3298941006 itali
     
bekimi
Para 19 muajsh  
  
dua nji vajze ose mami pershoqeri ne verona itali jam tip i edukuar i sjellshem numri cellular 3298941006 itali
     
fatjon
Para 20 muajsh  
  
hfhof[kfjvooio
     
fatjon
Para 20 muajsh  
  
jam fatjoni kerkoj nje vajz per serjozisht
     
ervink1980@hotmail.com
Para 20 muajsh  
  
pershendetje.
shkruaj per te gjittha ato zonja apo zenjusha qe kerkojn nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 32 vjec dhe i fuqishem ne sex dhe me pelqen shum sexy oral me kontaktoni ne ad. time
ervink1980@hotmail.com
     
ervink1980@hotmail.com
Para 20 muajsh  
  
pershendetje.
shkruaj per te gjittha ato zonja apo zenjusha qe kerkojn nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 32 vjec dhe i fuqishem ne sex dhe me pelqen shum sexy oral me kontaktoni ne ad. time
ervink1980@hotmail.com
+0     
arbencaushaj@hotmail.com
Para 20 muajsh  
  
kerkoj nje mami per qef 25 deri 30
     
arbencaushaj@hotmail.com
Para 20 muajsh  
  
kerkoj nje mami vetem per qef
     
muharrem
Para 21 muajsh  
  
kerkoj vajz per martes muharrem_hajdini@hotmail.com kontaktoni ne ket email
     
muharrem
Para 21 muajsh  
  
kerkoj vajz per martes muharrem-hajdini@hotmail.com
-1     
eltonpapa@hotmail.gr
Para 21 muajsh  
  
jam elton 30vjec deshioj nj lidhje serioze me nje vajze te mire 0696598756 0685284511
     
eltonpapa@hotmail.gr
Para 21 muajsh  
  
jam elton 28 deri30vjec deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te mire ju mi mbrese ne numra te telefoni 0696598756 ose 0685284511 me shume respeke
     
flori
Para 22 muajsh  
  
erkoj ni vaz seksy
     
flori
Para 22 muajsh  
  
kerko ni vaz qe rri ne it

-1     
flori
Para 22 muajsh  
  
kerko ni vaz qe rri ne it

-1     
luxiano
Para 23 muajsh  
  
prsh jam lucciano 26 vjec kerkoj lidhje serioze me nje vajze te sinqerte sic jam e vet pres sms ne email.luxiano25@hotmail.com...????
+0     
bossi
Para 25 muajsh  
  
vazat shqiptare
+0     
bossi
Para 25 muajsh  
  
gbejy
+0     
arben
Para 25 muajsh  
  
njoftim me vajza
+5     
englantin
Para 27 muajsh  
  
jam engli 26 vjec deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te mire
-1     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as