ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
55
 
BARCALETA
Njoftim, vajzat kerkojne djem
Nje grua nxjerr nje njoftim tek rubrika "Vajzat kerkojne djem":

- Kerkoj nje burre me cilesite e meposhtme: te mos me rrahe, te mos me braktise dhe te jete i mire ne shtrat.

Merr shume telefonata, por dikush i shkon tek shtepia:
- Pershendetje, jam Beni. Nuk kam duar, pra e sigurt qe nuk do te rrah, nuk kam kembe, pra e sigurt qe nuk do te iki prej teje.
- Dhe nga ta di une qe je i mire ne shtrat?- e pyet gruaja.
- Epo, trokita ne dere apo jo?

Club FMKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
Lexuar: ikub #:
 55
BURRE GRUA
 19.482 1207190037

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
vini
Para 8 ditesh  
  
ciaoo kerkoj ne vajze zones te pogradecit kush ka deshire me kont diavolo_alvolo@hotmail.it
+1     
enri
Para 10 ditesh  
  
deshiroj te lidhem me nje vajze serioze //00306992319873
     
tani
Para 29 ditesh  
  
Kush eshte goc e bukur 18 - 25 dhe do te njihet me mua kristobaruti@hotmail.com , na behet qefi , jetoj ne greqi , mosha 32 vjec
+2     
tani
Para 30 ditesh  
  
kush eshte goc e bukur 18 - 25 dhe do te njihet me mua , kristobaruti@barutihotmail.com na behet qefi . jetoj ne greqi , mosha 32 vjec ,
+1     
FREDI
Para 40 ditesh  
  
JAM NJE DJAL ME BANIM NE ITALI .... UNE JAVEN TJETER DO JEM NE SHIPRI ,,,, DHE DO KISHA SHUME DESHIRE TE NJIFJA NJE VAJZE ..... 0039...3478583566......0694724364.......
-1     
luli
Para 52 ditesh  
  
jam luli kerkoj femra te reja per seks nga ferizaji jam 35 vjeqar jam i martun po jam i kallen me boe seks me vajza te reja qe nuk jan shffrytzue ala me as ni mashkull une me boe sefte me ja mar qiknijen me boe sefte une thirni tel mob 0037745 702 189 ferizajit ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
-2     
luli
Para 52 ditesh  
  
jam luli kerkoj femra te reja per seks nga ferizaji jam 35 vjeqar jam i martun po jam i kallen me boe seks me vajza te reja qe nuk jan shffrytzue ala me as ni mashkull une me boe sefte me ja mar qiknijen me boe sefte une thirni tel mob 0037745 702 189 ferizajit ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
-1     
zemer hapuri
Para 2 muajsh  
  
kerkoj nie vajz te sinqert si ne shpirt ashtu dhe ne jet te jet tamam nieri te jet nga mosha 20 deri ne 30 vieqe e interesuara te kontaktoj ne ket numer cel 0 66 66 28 0 71
-1     
le ket numer per vajzat 0 6666 28 0 71
Para 2 muajsh  
  
le ket numer per vajzat deri ne moshen 27 vieqe 0 6666 28 0 71
-1     
lucciano
Para 2 muajsh  
  
prsh jam lucciano 26 vjec kerkoj lidhje serioze me nje vajze te sinqerte sic jam e vet pres sms ne email.luxiano25@hotmail.com
-1     
Agron
Para 2 muajsh  
  
prishtina_20@hotmail.de
-1     
Agron
Para 2 muajsh  
  
kerkoj vajza te cilat din te bejn paraoje 2-3 ore 25 deri 45 vjeqe
+0     
limany
Para 2 muajsh  
  
jam 34 vjeqar jetoj ne gjermani kerkoj ne vajz per lidhje serioze 30 deri 36 numri im 049 1576151117
-1     
arben
Para 3 muajsh  
  
jam 45 jetoj ne itali ke deshir te njihemi 3398368943
-1     
blerim
Para 3 muajsh  
  
dua te njihem me ty Engjellushja ky esht numri im be zile se te mar un 00306994249630
+0     
artani
Para 4 muajsh  
  
dua te njihem me ty lulja keni deshir ky esht nuri im 00306993570180 be zile se te ar un
+1     
Engjellushja
Para 4 muajsh  
  
jam e uritur, e etur, e nxeht, e lagur, zjarr po digjem pervelohem per te kaluar emocione te bukra me meshkuj te vertet te fuqishem e te palodhur qe din ta knaqin 1 femer tamam sic duhet po ju pres me padurim ne tirane ne numrin tim vodafone club 0 6 9 3 0 8 8 1 5 1
+9     
donald
Para 4 muajsh  
  
kerkoj nje vajze per lidhje serioze pak fjale e pune shume.....
0666664605
     
rudi
Para 4 muajsh  
  
po kerkoj nje vajze per lidhje serioze. un jam 36 vjec nga durresi por jetoj dhe punoj ne itali. 3735293395
     
bledar
Para 4 muajsh  
  
bledargorica30@outlook.it
+0     
bledar
Para 4 muajsh  
  
Kerkoj te njihem me vajza nga jugu vlora fieri,jam 30 vjec,ne gjendje shum te mir ekonomike me plq te jem anonim,kush ka deshir te me kontaktoj.
+3     
renis
Para 4 muajsh  
  
Per vajza serioze 0666060660
-1     
renis
Para 4 muajsh  
  
Per vajza serioze 0666060660
-1     
sherimi
Para 5 muajsh  
  
Bismilahi rrahman rrahim ne emer te All-llahut bejme sherimin nga sehiret e dashuris tek vajzat dhe djemt te cilet vuajn nga kjo dukuri negative.nga mosha +18 . po ashtu bejme edhe sherimin nga Friga dhe Msyshi .Ghith ashtu bejme dhe komentimin e endrrave te rendesishme .bejme edhe sherimin nga endrrat e trishtuara ... sherimi vjan nga All-llahu fuqi plot duhet te dijme se sherimet behen me kur-an dhe me lutje .nuk punojm me hajmalia e as me zhiv sepse eshte endaluar me sheriat vllezer dhe motra per me shum na kontaktoni ne skype: Allahu1@live.com
+0     
dua
Para 5 muajsh  
  
kujt femre i mungon eksperienca e hamshorit ne krevat dhe kuesh qift ka deshir te kete nje hamshor ne krevat te me shkruaje sms ne numrin 0683427856 ju pres jo anonime dhe shum sekret
-1     
niko
Para 5 muajsh  
  
kerkoj nje zonjush ose zonje per ledgje sekret ja numri 0683427856 pres sms ose tele pa numer nuk pergjigjem
-1     
fabiani
Para 5 muajsh  
  
kerkoj vajz per lidhje serioze jam 21 vjec jam shum i hapur 0696400920 ju mirpres flm
     
rambo
Para 5 muajsh  
  
deshiroj te njifem me femra nga shqiperija dhe kosova un jam nga maqedonia
klm
     
Lulja
Para 5 muajsh  
  
Jam Lulja, jam 21 vjec goce per shpi shum e bukur, dua te njof cuna te bukur per lidhje dhe eksperienc jam sh e hapur. Vodafone club 0693088151 Amc 0685214488 Ju mirpres cunaaa :*
+20     
elton
Para 6 muajsh  
  
shoqeri te reja
+1     
fatmiri
Para 7 muajsh  
  
ose mud te kontakton in jekty numer 0698415915 ju falemider per mirkuptimi fatmiri. 25 vjec.
+2     
fatmiri
Para 7 muajsh  
  
jam 25 vjec kekoj te nihem me nje femen per serjozish.
     
Luani
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje.
Shkruaj per te gjittha ato zonja apo zonjusha qe kerkojne nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 29 vjec me kontaktoni ne adresen time
luankastrati84@hotmail.com
     
juli
Para 10 muajsh  
  
un dua te njihem me nji femer 0676020720
+1     
bekimi
Para 11 muajsh  
  
kerkoj vajza per shoqeri ne verona itali numri cellular 3298941006
     
bekimi
Para 11 muajsh  
  
dua nji vajze ose mami pershoqeri ne verona itali jam tip i edukuar i sjellshem numri cellular 3298941006 itali
     
bekimi
Para 11 muajsh  
  
dua nji vajze ose mami pershoqeri ne verona itali jam tip i edukuar i sjellshem numri cellular 3298941006 itali
     
fatjon
Para 12 muajsh  
  
hfhof[kfjvooio
     
fatjon
Para 12 muajsh  
  
jam fatjoni kerkoj nje vajz per serjozisht
     
ervink1980@hotmail.com
Para 12 muajsh  
  
pershendetje.
shkruaj per te gjittha ato zonja apo zenjusha qe kerkojn nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 32 vjec dhe i fuqishem ne sex dhe me pelqen shum sexy oral me kontaktoni ne ad. time
ervink1980@hotmail.com
     
ervink1980@hotmail.com
Para 12 muajsh  
  
pershendetje.
shkruaj per te gjittha ato zonja apo zenjusha qe kerkojn nje lidhje te fshete dhe sekrete dua te ju bej te ndiheni ndryshe mos nguroni nuk do zhgenjeheni jam 32 vjec dhe i fuqishem ne sex dhe me pelqen shum sexy oral me kontaktoni ne ad. time
ervink1980@hotmail.com
+0     
arbencaushaj@hotmail.com
Para 12 muajsh  
  
kerkoj nje mami per qef 25 deri 30
     
arbencaushaj@hotmail.com
Para 12 muajsh  
  
kerkoj nje mami vetem per qef
     
muharrem
Para 13 muajsh  
  
kerkoj vajz per martes muharrem_hajdini@hotmail.com kontaktoni ne ket email
     
muharrem
Para 13 muajsh  
  
kerkoj vajz per martes muharrem-hajdini@hotmail.com
     
eltonpapa@hotmail.gr
Para 13 muajsh  
  
jam elton 30vjec deshioj nj lidhje serioze me nje vajze te mire 0696598756 0685284511
     
eltonpapa@hotmail.gr
Para 13 muajsh  
  
jam elton 28 deri30vjec deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te mire ju mi mbrese ne numra te telefoni 0696598756 ose 0685284511 me shume respeke
     
flori
Para 14 muajsh  
  
erkoj ni vaz seksy
     
flori
Para 14 muajsh  
  
kerko ni vaz qe rri ne it

-1     
flori
Para 14 muajsh  
  
kerko ni vaz qe rri ne it

-1     
luxiano
Para 15 muajsh  
  
prsh jam lucciano 26 vjec kerkoj lidhje serioze me nje vajze te sinqerte sic jam e vet pres sms ne email.luxiano25@hotmail.com...????
+0     
bossi
Para 17 muajsh  
  
vazat shqiptare
-1     
bossi
Para 17 muajsh  
  
gbejy
+0     
arben
Para 17 muajsh  
  
njoftim me vajza
+2     
englantin
Para 18 muajsh  
  
jam engli 26 vjec deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te mire
+0     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan