BARCALETA
Njoftim, vajzat kerkojne djem
Nje grua nxjerr nje njoftim tek rubrika "Vajzat kerkojne djem":

- Kerkoj nje burre me cilesite e meposhtme: te mos me rrahe, te mos me braktise dhe te jete i mire ne shtrat.

Merr shume telefonata, por dikush i shkon tek shtepia:
- Pershendetje, jam Beni. Nuk kam duar, pra e sigurt qe nuk do te rrah, nuk kam kembe, pra e sigurt qe nuk do te iki prej teje.
- Dhe nga ta di une qe je i mire ne shtrat?- e pyet gruaja.
- Epo, trokita ne dere apo jo?

Club FMShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
BURRE GRUA
1207190037

Reklame


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV