Club FM


BARCALETA
 • Komandon burri apo gruaja?
  Kishte njeri ne një lëndinë disa kuaj te kuq dhe disa te bardhe.
 • Një fshatar në diskotekë
  Një fshatar del një mbrëmje në qytet dhe vendos të shkojë në disko.
 • Barcaleta me polic
  Në të gjithë vendet e botës, policët mbahen nëpër gojë për bëmat e tyre. Sapo erdhi kompjuteri i parë në komisariatin e policisë, ata deshën të mësojnë se sa barcaleta me polic ka ne internet.
 • Polici dhe profesioni i femrave
  Tre femra, me një të kaluar si "punonjëse seksi", kapen në doganën gjatë kthimit nga Italia në Shqipëri
 • Frikë nga vetëvrasja
  Një shoqe i tregonte një tjetre.


SONDAZH| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania

digitalb