Myikub
JE BIZNES? KLIKO KETU
a.malia
Abonohu Shto ne faqen tende RSS
Abonohu me Email/SMS tek informacionet e fundit te ketij perdoruesi
Shton nje seksion ne faqen tuaj me te gjitha informacionet e fundit te ketij perdoruesi
Regjistrohu ne RSS feeds te informacioneve te fundit te ketij perdoruesi
a.malia
Pershkrimi i Shkurter
--
Personale
Mosha: --
Gjinia: Femer
Nofka: a.malia
Website: --
Vendndodhja: Shqiperi
ikub.al
Regjistruar para: --
Kredite: 0
Grada: 1  
Artikujt: 3.908
Nr i vizitave:

Etiketa 943

 
OPERATOR 29
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 29
MBREMJE 28
SHITET IPHONE 26
AGJENT SHITJE 21
SHITET SAMSUNG 20
TREVIS TRAVEL & TOURS 20
SHITET IPHONE 5S 19
HOTEL 19
MENAXHER SHITJE 19
SANITARE 18
AGJENT SHITJESH 18
EKONOMISTE 18
SHITET SAMSUNG GALAXY 18
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 16
INXHINIER MEKANIK 15
EVENT 15
JEPET ME QIRA ZYRE 14
KAMARIER 14
MENAXHER SHITJESH 14
LIVE 14
RECEPSIONISTE 14
PIJE 14
MUZIKE 13
SHITET IPHONE 5 13
FINANCIERE 12
INXHINIER NDERTIMI 11
SHITET MAKINE FORD FOCUS 11
SHOFER 10
KASIERE 10
JURIST 10
C CLASS 10
ARKETARE 10
SHITET APARTAMENT 3+1 10
RECEPSIONIST 9
INXHINIER ELEKTRIK 9
IT 9
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 8
FESTE 8
E CLASS 8
MARKETING 8
MAGAZINIER 8
MENAXHER MARKETINGU 8
SHITET MAKINE BMW 8
SHITET MAKINE OPEL ASTRA 7
SHITET SAMSUNG S6 EDGE 7
UDHETIME 7
MENAXHER 7
MUZIKE LIVE 7
OPERATORE 7
PARTY. CLUB 7
PARUKIERE 7
SHITET 7
ESTETISTE 7
ARGETIM 7
FINANCIER/E 7
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 6
KAMARIER/E 6
KARAOKE 6
KUZHINIER 6
ELEKTRICIST 6
CALL CENTER 6
SHITET IPHONE 6S PLUS 6
SHITET DYQAN 6
SHITET HTC ONE 6
ODISEA TRAVEL & TOURS 6
TEAM LEADER 6
SHITET MAKINE OPEL 6
SHITET SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 6
SHITET NOKIA LUMIA 6
SHITET MAKINE OPEL CORSA 5
SHITET MAKINE TOYOTA 5
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY 5
SHITET SONY XPERIA 5
SHITET IPHONE 4 5
SHITET BLACKBERRY 5
SHES 5
EKONOMIST 5
AVOKAT 5
ARKITEKT 5
AGJENT IMOBILIARE 5
FINANCIER 5
FILMA 4
FIZIOTERAPISTE 4
JAP ME QIRA 4
INFERMIERE 4
KLUBI DISCOVER ALBANIA 4
JEPET ME QIRA APARTAMENT 4
JEPET ME QIRA VILE 4
JEPET ME QIRA DYQAN 4
JEPET ME QIRA LOKAL 4
AMBIENT BIZNESI 4
EKONOMIST/E 4
DREJTUES 4
BANAKIER/E 4
COSMOS TOURS 4
DESIGNER 4
SHEN VALENTINI 4
SALDATOR 4
SHITEN CELULARE SAMSUNG 4
SHITES 4
SHITET IPHONE 4S 4
NDIHMES EKONOMISTE 4
OPERATOR TELEFONIK 4
PERKTHYES 4
MOTORRIST 4
MENAXHERE 4
KURSE 4
TEKNIK 4
WEB DEVELOPER 4
SHITET SAMSUNG GALAXY S6 EDGE 4
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN PASSAT 4
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN POLO 4
SHITET LOKAL 4
SHITET MAKINE 4
SHITET MAKINE AUDI A3 4
SHITET IPHONE 6 PLUS 4
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ ML 4
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ C 220 3
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ C CLASS 3
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ C-CLASS 3
SHITET LAPTOP LENOVO 3
SHITET MAKINE AUDI A4 3
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN TOURAN 3
SHITET MAKINE TOYOTA YARIS 3
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3
SHITET MAKINE FORD FIESTA 3
SHITET MAKINE NISSAN MICRA 3
XHENERIK 3
VESHJE 3
SUPERVIZOR 3
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG 3
SHITET TOKE 3
SHITET SAMSUNG S7 EDGE 3
SOFTWARE DEVELOPER 3
SPECIALIST 3
SPECIALIST FINANCE 3
SPECIALIST MARKETINGU 3
SHITET VILE 3
MEKANIK 3
KAMARIERE 3
MASAZHATORE 3
MESUESE E GJUHES ANGLEZE 3
MESUESE GJERMANISHT 3
MY ALBANIA "NATURE EXPLORERS" 3
QERA 3
SHITET HUAWEI 3
SHITET CELULAR LG 3
BILETA AUTOBUSI 3
FILM 3
FARMACISTE 3
FAST FOOD 3
AKOMODIM 3
AGJENT 3
ARKITEKTE 3
APARTAMENT 2+1 3
ASISTENTE ZYRE 3
BANAKIER 3
JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNES 3
JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 3
KALEMI TRAVEL&TOURS 3
JURISTE 3
KINEMA 3
KERKOJ PUNE 3
KONTABILIST 3
IMPERIAL 3
JEPET ME QERA 3
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 3
EUROELEKTRA SH.P.K 3
FIORI TRAVEL & TOURS 3
GRAFIK DESIGNER 3
GRAPHIC DESIGNER 3
GUZHINIER 3
INSTALIM 2
IT DEVELOPER 2
JEPET ME QIRA 2
INXHINIER KIMIST 2
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 2
HOSTESS 2
INXHINIER 2
INXHINIER PROJEKTUES 2
INXHINIER STRUKTURA 2
KIMIST 2
JEPET ME QIRA MAGAZINE 2
ASSISTANT EKONOMISTE 2
APARTAMENT 2
16 GBS VOICE 2
AGJENT MARKETINGU 2
AGJENTE UDHETIMI 2
AGJENT/E MARKETINGU 2
AGJENTE SHITJE 2
AGJENTE TURIZMI 2
FAQOSES 2
DREJTOR TEKNIK 2
DYQAN 2
E-CLASS 2
EDUKATORE 2
ELEKTROAUT 2
ELEKTROAUTO 2
CINEPLEXX 2
BURIME NJEREZORE 2
DEVELOPER 2
DEZINFEKTIM 2
DATA ENTRY 2
DENTIST 2
DESIGN 2
DIZANJER 2
DJ 2
DREJTOR 2
SHITET CELULAR LG G3 2
SHITET CELULAR HTC ONE 2
SHITET BLACKBERRY Z10 2
SHITEN CELULARE LG G3 2
SHITESE NE DYQAN 2
SHITET AMBJENT BIZNESI 2
SHITET IPHONE 4S 16 GBS VOICE 2
SHITET GARSONIERE 2
SHERBIM 2
SHITEN CELULARE IPHONE 4S 2
SHITET LAPTOP HP 2
SHITEN IPHONE 2
SALES REPRESENTATIVE 2
SHEFE FINANCE 2
SHITEN CELULARE 2
MEDICAL REPRESENTATIVE 2
PICIER 2
PESHK 2
RROBAQEPESE 2
PUNETOR PRODHIMI 2
PERFAQESUES SHITJE 2
OPERATOR SHITJE 2
NDIHMES KUZHINIER 2
MJEKE 2
MESUESE ITALISHT 2
MESUESE PER GJUHE E HUAJ 2
MENAXHERE MARKETING 2
MENAXHERE MARKETINGU 2
MENAXHERE SHITJESH 2
MENAXHER DYQANI 2
MENAXHER PROJEKTI 2
MENAXHER/E 2
KONSULENCE 2
MAGAZINIERE 2
SHTEPI 2
SHTEPI PRIVATE 2
SISTEMUESE 2
SPECIALIST KERKIMI 2
SPECIALIST REKRUTIM 2
SPECIALIST FINANCE & KONTABILITETI 2
SHITET SAMSUNG NOTE 4 ELEMENTS 2
SHITET SMARTPHONE IPHONE 4S 2
TRAJNIM 2
SPECIALIST SHITJE 2
SPECIALISTE MARKETINGU 2
SPORT 2
START TOUR ALBANIA 2
STEWARD 2
TURE 2
SHITET TRUALL 2
WEB DESIGNER 2
SHITET MAKINE RENAULT SCENIC 2
SHITET MAKINE SUZUKI 2
SHITET MAKINE SUZUKI IGNIS 2
SHITET MAKINE PEUGEOT 307 2
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN TOUAREG 2
SHITET SAMSUNG GALAXY NOTE 3 G 2
SHITET MAKINE FIAT PUNTO 2
SHITET MAKINE FORD C-MAX 2
SHITET MAKINE CITROEN C3 2
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ 2
SHITET MAKINE ALFA ROMEO 2
SHITET MAGAZINE 2
SHITET APARTAMENT 2
SHITET LAPTOP DELL 2
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ A 2
SHITET MAKINE HYUNDAI 2
SHITET MAKINE JAGUAR 1
SHITET MAKINE JEEP 1
SHITET MAKINE JEEP CHEVROLET 1
SHITET MAKINE JEEP MITSUBISHI L200 1
SHITET MAKINE JEEP VOLVO XC 90 1
SHITET MAKINE KARAVAN VOLKSWAGEN CADDY MAXIM 1
SHITET MAKINE KIA 1
SHITET MAKINE LANCIA LYBRA 1
SHITET MAKINE LANCIA YPSILON 1
SHITET MAKINE LAND ROVER 1
SHITET MAKINE LAND ROVER DISCOVERY 1
SHITET MAKINE LINCOLN NAVIGATOR 1
SHITET MAKINE MERCEDES - BENZ 1
SHITET MAKINE MERCEDES - BENZ C 1
SHITET MAKINE MERCEDES -BENZ 1
SHITET MAKINE MERCEDES C 1
SHITET MAKINE MERCEDES ML 270 CDI 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ A 170 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ A CLASS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ B CLASS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ B-CLASS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ C 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ C - CLASS 1
SHITET MAKINE FORD TRANSIT 1
SHITET MAKINE GOLF 4 ELEMENTS 1
SHITET MAKINE GOLF IV 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ CLS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ E CLASS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ E-CLASS 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ SPRINTER 1
SHITET MAKINE MERCEDEZ E 220 CDI 1
SHITET MAKINE MINI COOPER 1
SHITET MAKINE MINI COOPER ONE 1
SHITET MAKINE MITSUBISHI L200 1
SHITET MAKINE NISAN MICRA 1
SHITET LAPTOP HP ENVY 15 BEATS AUDIO 1
SHITET LAPTOP IPAD AIR RETINA 1
SHITET IPHONE 5C 1
SHITET IPHONE 6 1
SHITET IPHONE 6 16 GBS VOICE 1
SHITET LAPTOP MACBOOK PRO 1
SHITET LAPTOP MACBOOK PRO RETINA 1
SHITET LAPTOP MACBOOK RETINA LATE 2013 1
SHITET LAPTOP MACBOOK RETINA MID 2015 1
SHITET LAPTOP SSD SANDISK EXTREM 480 GBS VOICE 1
SHITET LAPTOP TOSHIBA 1
SHITET LENOVO 1
SHITET LENOVO S90 1
SHITET LG 1
SHITET LODER 1
SHITET MAKINE BMW SERIA 5 1
SHITET MAKINE BMW 325 CABRIOLET 1
SHITET MAKINE CADILLAC ESCALADE 1
SHITET MAKINE CHEVROLET MATIZ 1
SHITET MAKINE CITROEN BERLINGO 1
SHITET MAKINE CITROEN C 1
SHITET MAKINE CITROEN C4 1
SHITET MAKINE DAEWOO LACETTI 1
SHITET MAKINE EVO 320 4 MATIC AVANTGARD 1
SHITET MAKINE FIAT BRAVA 1
SHITET MAKINE FIAT CROMA 1
SHITET MAKINE FIAT GRANDE PUNTO 1
SHITET MAKINE AUDI A6 1
SHITET SAMSUNG GALAXY NOTE5 1
SHITET SAMSUNG GALAXY S3 1
SHITET SAMSUNG GALAXY S4 1
SHITET SAMSUNG CORE PRIMI 1
SHITET SAMSUNG GALAXY A3 1
SHITET SAMSUNG GALAXY STAR 2 PLUS 1
SHITET SAMSUNG GALAXY TABLET 1
SHITET SAMSUNG GALAXY TREND 2 1
SHITET SAMSUNG NOTE 1
SHITET MAKINERI 1
SHITET MAKINERI VAKUM 1
SHITET MERCEDES - BENC ML 270 CDI 1
SHITET MICROSOFT 1
SHITET MIKSER 1
SHITET MOBILIMI I NJE SHTEPI 1
SHITET MOBILJE 1
SHITET MONITOR ACER 1
SHITET MOTOCIKLETE SCOOTER HONDA 1
SHITET MOTOCROSS BMW 1
SHITET MOTOROLA MOTO 1
SHITET MURAL PASTICERI 1
SHITET OSE NDERROHET SAMSUNG 1
SHITET PAISJE SPORTIVE PER DOBESIM 1
SHITET PAJISJE MJEKESORE 1
SHITET PC HP ELITE 8300 PRO 1
SHITET PC INTEX QUAD CORE RAM 1
SHITET PC LENOVO THINK CENTER 1
SHITET PHONE 6S PLUS 1
SHITET PIRUN 1
SHITET POMPE KARBURANTI 1
SHITET PRINTER HP 1
SHITET PS3 1
SHITET RAFT KEPUCE 1
SHITET RAM 1
SHITET MAKINE PORCSHE CAYENNE 1
SHITET MAKINE PORSCHE CAYENNE 1
SHITET MAKINE RENAULT MEGANE 1
SHITET MAKINE TOYOTA AVENSIS 1
SHITET MAKINE TOYOTA COROLLA 1
SHITET MAKINE TOYOTA RAV 4 1
SHITET MAKINE TOYOTA RAV 4 ELEMENTS 1
SHITET MAKINE SUZUKI WAGON RABIN 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN BORA 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN CADDY 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 4 ELEMENTS 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF IV 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF V 1
SHITET MAKINE SAAB 1
SHITET MAKINE SEAT LEON 1
SHITET MAKINE SKODA YETI 1
SHITET MAKINE SMART 1
SHITET MAKINE SMART FORTWO 1
SHITET MAKINE SSANGYONG 1
SHITET MAKINE SUBARU 1
SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ 220 1
SHITET MAKINE PEUGEOT 106 1
SHITET MAKINE PEUGEOT 206 1
SHITET MAKINE PEUGEOT 207 1
WEB DEVELOPER DHE GRAPHIC DESIGNER 1
WEB&MOBILE DEVELOPER 1
ZBATIMI 1
ZHVILLIM 1
ZHVILLUES 1
ZHVILLUES SOFTWARE 1
USHQIME 1
USHQIMI 1
VAJZA PROMOCIONI 1
VAS TOUR OPERATOR 1
VETERAN 1
VETERINARI 1
VILA VERDE BEACH HOTEL 1
VISUAL MERCHANDIESER 1
VITI RI NE PRAGE 1
VODAFONE ALBANIA 1
VOLKSWAGEN PASSAT 1
WAITRESS 1
STJUARDESA 1
STRATEGJIA 1
STUKATOR 1
STATION 1
STAF PUNESIM 1
SPECIALST GIPS 1
SPECIALST SIGURIMI 1
SPECIALST UDHETIMI 1
SPECIALIST SIGURIMI 1
SPECIALISTE 1
SPECIALISTE INFORMATIKE 1
TRAJNIM DHE STAZH PUNE 1
TRAJNIME 1
TRIP 1
SUPERVIZOR SHITJESH PRODUKTE FARMACEUTIKE 1
TAPICIER 1
TEAM LIDER INBOUND 1
TEATER 1
TEKNIK EKSPRESI 1
TEKNIK FIBRE OPTIKE 1
TEKNIK FRIGORIFER 1
TEKNIK FRIGORIFERI 1
TEKNIK INSTALATOR DHE PROGRAMUES PER CCTV E ALARME 1
TEKNIK MONTIMI 1
TEKNIK PER SISTEME KONDICIONER 1
TEKNIK PROCESI 1
TEKNIK SALDATOR 1
TEKNIK SERVISI KOMPJUTERI 1
TOKE 1
TOYOTA YARIS 1
TRAJNER 1
TRAJNER YOGA 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 5 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 5S 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 6 PLUS 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 6S PLUS GOLD AG 1
SHITET SMARTPHONE LG G3 1
SHITET SAMSUNG S3 1
SHITET SAMSUNG S3 MINI 1
SHITET SAMSUNG S5 GOLD AG 1
SHITET SAMSUNG TABLET 1
SHITET SCOOTER HONDA 1
SHITET SHITET HTC ONE M8 1
SHITET SHTEPI 1
SHITET SKODA FABIA 1
SHITET SMARTPHONE BLACKBERRY 1
SHITET SMARTPHONE BLACKBERRY Q10 1
SHITET SMARTPHONE HTC ONE M8 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 1
SHITET TOSTIERE 1
SHITET TOYOTA RAV 4 1
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG A3 1
SHITET SONY Z3 MINI 1
SHITET TABLET DELL 1
SHITET TABLET SAMSUNG SM-T810 GALAXY TABLET 1
SHITET TAVOLINE 1
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY 7 1
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG NOTE5 1
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG S4 MINI 1
SHITET SMARTPHONE SAMSUNG S6 EDGE 1
SHITET SMARTPHONE SONY XPERIA 1
SHITET SOBE 1
SHITET SOBE DRURI 1
SHITET SONY 1
SPECIALIST GIPSY 1
SOFTWARE DEVELOPMENT 1
SHPERNDARES ILACE 1
SPECIALIST RREGJISTRIM BARNA 1
SPECIALIST LOGJISTIK 1
SPECIALIST MARKETING 1
SPECIALIST MIREMBAJTJE 1
SPECIALIST MIRËMBAJTJE DHE RIPARIME 1
SPECIALIST NETWORK 1
SISTENT/E PERSONAL DHE ZYRE 1
SMART FORTWO 1
SNACKS 1
SOBA 1
SOCIAL MEDIA MANAGER 1
SOFTWARE 1
SIGURI 1
SISTEME NGROHJE 1
SHITET VILE 2 KATESHE 1
SHITET VITRINE PASTICERI 1
SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 1
SHITET VOLKSWAGEN GOLF V 1
SHITET VOLKSWAGEN GOLF VI 1
SHITET VOLKSWAGEN GOLFI 1
SHITET VOLVO XC 1
SHITET WORKSTATION DELL 1
SHITET XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 4G 1
SHITET ZGARE 1
SHITET ZYRE 1
SHITJE 1
MAKINE MERCEDES-BENZ C 220 CDI 1
MANAGER MARKETINGU 1
MANOVRATOR MAKINERISH INDUSTRIALE 1
MANUFACTURING ACCOUNT 1
MARKETING AND PUBLIC RELATION MANAGER 1
MAGAZINE 1
KONSULENT SHITJE 1
KURSE FORMIMI 1
KURSE KONTABILITET 1
LOGISTICS ASSISTANT 1
LOJRA 1
LOKAL 1
MENAXHER/E SHOW ROOM-I NE KOMPANI TE HUAJ 1
MENAXHER SUPERMARKET 1
MENAXHER SALLA 1
MENAXHER OPERACIONAL 1
MENAXHER PROJEKTE 1
MENAXHER MAGAZINE 1
MEKANIK XHENERIK 1
MENAGER EXECUTIVE DUBAI 1
MBREMJE FESTA 1
MBYLLJE PASQYRA FINANCIARE 1
MESUES 1
MESUES EKONOMI 1
MESUES I GJUHES GJERMANE 1
MESUES KOMPJUTERI 1
MESUES PER GJUHE TE HUAJ 1
MESUES PER GJUHEN ITALIANE 1
MESUES/E PER GJUHEN GJERMANE 1
MËSUES/E TË GJUHËS GJERMANE 1
MESUESE ANGLISHT 1
MESUESE ANGLISHT DHE GJERMANISHT 1
MJEDIS 1
MJEK 1
MESUESE E GJUHES GJERMANE 1
MENAXHERE DYQANI 1
MJEKESI 1
ML CLASS 1
MOBILIM & ORENDI SHTEPI 1
MODIFIKIM AUTOMJET 1
MONTUES 1
MOTOROLA MOTO G (3RD GEN 1
MUZIK LIVE 1
MUZIKE GREKE 1
NDIHMES PASTICIERE 1
NDIHMES XHENERIK 1
NDIHMESE EKONOMISTE 1
NDERROHET BAR-KAFE 1
NDESHJE 1
NDESHJE FUTBOLLI 1
NDIHMES BANAKIER 1
OPERATOR TELEFONI 1
OPERATOR GJERMANISHT 1
NDIHMES GUZHINIERE 1
NDIHMES KAMARIER 1
OFROHEN KURSE NE GJUHEN GJERMANISHT 1
OFROHET VEND PRAKTIKE/INTERNSHIP LEGALE 1
OPERATORE ACCOUNT MANAGER & MANAGER RETENTION 1
OPERATORE TELEFONIKE 1
OPERATORE TURIZMI 1
ORGANIZATE 1
OXHAK 1
PAJISJE BAR KAFE 1
PAKETE LUKSI 1
PANAIR 1
PERFAQESUES SHITJESH 1
PERFORMANCA NE PUNE 1
PERGJEGJES 1
PERGJEGJES KREDI 1
PERGJEGJES MARKETINGU 1
PERGJEGJES PARKIMI 1
PERGJEGJES REPART 1
OPERATOR TELEMARKETING 1
OPERATOR/E 1
PARUKERI 1
PASTICIERE 1
PASTRIM KIMIK 1
PC 1
PERFAQESUES ILACE 1
PERFAQESUES MJEKESORE 1
PUNETORE PER PASTRIM KIMIKATE 1
PUNONJES BANAK 1
PUNONJËSE SHPËRNDARJE USHQIM 1
PUNONJESE SOCIALE 1
PUNONJESE ZYRE 1
PUSHI 1
PRAKTIKANT NE KONTABILITET/ FINANCE 1
PREZANTUESE 1
PRODHIM 1
PROGRAMMATORE MIDDLE - JUNIOR (SENIOR) PHP 1
PROGRAMUES 1
PROGRAMUES JAVA 1
PROGRAMUES NE PHP 1
PROMOCION 1
PSIKOLOGE 1
PUHSIME 1
PUNE 1
PUNEISM 1
RROBAQEPSE 1
RRJET SOCIAL 1
RECEPSIONIST & ARKETAR 1
RESPONSABILE SALA TELECOMS 1
PHP DEVELOPER 1
PICERI 1
QUALITY ASSURANCE 1
SHITEN CELULARE 5 COP LG G3 1
SHITEN CELULARE HTC ONE 1
SHITEN CELULARE IPHONE 1
SHEFE KONTABILITET 1
SHENDET 1
SHENDETI 1
SHITE MERCEDES-BENZ 1
SHITE SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 1
SHITE TELEFONA 1
SHITEN 4 BILARDO 1
SHITEN APARTAMENT 2+1 1
SHITEN APARTAMENTE 1
SHITEN CELULAR SONY XPERIA Z2 1
SAMSUNG 1
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 G 1
SAMSUNG S6 EDGE 1
SALES ASSISTANT 1
SALES COORDINATOR 1
SALES MAN 1
SALES MANAGER 1
SEKRETARE/ ASISTENTE ZYRE 1
SEMINAR 1
SENIOR FINANCE 1
SERVIS MAKINA 1
SHEF KUZHINE 1
SHEF SALLE DHE GUZHINIER 1
SHEF SALLE RESTORANT 1
SHEF SERVIS 1
SHEFE BURIME NJEREZORE DHE JURIDIKE 1
SHEFE E BURIMEVE NJEREZORE DHE JURIDIK 1
SHITEN IPHONE 6 DHE 6 PLUS 1
SHITEN KARRIGE 1
SHITEN KOMO TE BARDHA 1
SHITEN LAPTOP DELL 1
SHITEN LG G2 DHE LG G PRO 1
SHITEN PAISJE 1
SHITEN PAISJE BIZNESI 1
SHITEN PAJISJE PER PASTICERI 1
SHITEN PAJISJE PER SUPERMARKET 1
SHITEN SAMSUNG NOTE 4 ELEMENTS 1
SHITEN SAMSUNG S4 RAM 1
SHITEN SAMSUNG S5 GOLD AG 1
SHITEN SAMSUNG S6 EDGE 1
SHITEN SYZE 1
SHITEN SYZE ORIGJINALE CELINE 1
SHITET MAKINE TOYOTA 1
SHITET MAKINE VOLKSWAGEN PASSAT 1
SHITET MOTORR 1
SHITET PLAY STATION 1
SHITET SAMSUNG S6 EDGE 1
SHITET SAMUNG S3 MINI 1
SHITET SMARTPHONE IPHONE 6S PLUS 1
SHITET ALFA ROMEO 1
SHITET AMBIENT BIZNES 1
SHITET AMBIENT BIZNESI 1
SHITEN CELULARE IPHONE 5S 1
SHERBIME 1
SHERBIME SIGURIMI 1
SHITEN CELULARE SAMSUNG GALAXY 1
SHITEN CELULARE SAMSUNG S3 1
SHITEN DHOMA FRIGORIFER 1
SHITEN DIVANA 1
SHITET GJENERATOR 1
SHITET GOOGLE NEXUS 1
SHITET HAUWEI P7 1
SHITET HTC 1
SHITET HTC ONE M7 -- 32 GBS VOICE 1
SHITET HTC ONE M9 1
SHITET HTC ONE MINI 2 1
SHITET FJALOR FRENGJISHT 1
SHITET FORD FUSION 1
SHITET FURGON MERCEDES-BENZ 1
SHITET FURRE 1
SHITET GALAXY 1
SHITET GALAXY GRAND PRIMI 1
SHITET GALAXY S6 EDGE 1
SHITET GALAXY S7 EDGE 1
SHITET GALAXY TAB 4 ELEMENTS 1
SHITET IPHONE 4 ELEMENTS 1
SHITET IPAD 1
SHITET IPAD 4 1
SHITET IPAD 4G 1
SHITET IPAD AIR 1
SHITET IPAD MINI 2 1
SHITET IVECO DAILY TURBO 1
SHITET JEEP MERCEDES-BENZ ML 1
SHITET KABRIOLET VOLKSWAGEN EOS 1
SHITET KAMER SONY 1
SHITET KAMION VOLVO 1
SHITET KEND 1
SHITET KITARE 1
SHITET KLINIKE 1
SHITET KOLLONE INOKSI 1
SHITET KREPIERE 1
SHITET KREVAT MARINARI PER FEMIJE 1
SHITET KREVAT TEK ME DYSHEK 1
SHITET LAND ROVER DISCOVERY 1
SHITET LAPTOP ASUS 1
SHITET APARAT FOTOGRAFI 1
SHITET APARAT PROFESIONAL NIKON 1
SHITET APARTAMENT 1+1 1