Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Xhindi dhe dëshira e të riut për një grua bionde
 
Shperndaje
ikub#: 1704210079
Një djalë i ri ndeshet me një xhind dhe i shpreh atij një dëshirë:
- Dëshiroj te ketë një autostrade qe te lidhe Quebec-un ne Kanada me Paris-in ne France sepse kam frike edhe nga trageti edhe nga avioni.
- Mos je çmendur? - i kthehet xhindi. - Nuk mund te bej një autostrade poshtë oqeanit. Kjo është e pamundur. Me fal, por me kërko diçka tjetër..
 
I mërzitur djali i ri i thotë:
 
- Ok atëherë. Dua një super femër me sy blu, bionde dhe inteligjente.
 
Xhindi reflekton pak dhe i thotë:
 
- Hmmm.... Me sa korsi e doje autostradën?


ventouris


Postuar: 21 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE DESHIRA DJALI XHINDI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Living


Më të lexuarat
Turizmi


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved