BARCALETA
Xhindi dhe dëshira e të riut për një grua bionde
Një djalë i ri ndeshet me një xhind dhe i shpreh atij një dëshirë:

- Dëshiroj te ketë një autostrade qe te lidhe Quebec-un ne Kanada me Paris-in ne France sepse kam frike edhe nga trageti edhe nga avioni.
- Mos je çmendur? - i kthehet xhindi. - Nuk mund te bej një autostrade poshtë oqeanit. Kjo është e pamundur. Me fal, por me kërko diçka tjetër..
 
I mërzitur djali i ri i thotë:
 
- Ok atëherë. Dua një super femër me sy blu, bionde dhe inteligjente.
 
Xhindi reflekton pak dhe i thotë:
 
- Hmmm.... Me sa korsi e doje autostradën?

Club FM


Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE DESHIRA DJALI XHINDI
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210079
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9