Tema (Barcale.)
Nuk ka nen-kategori


 
579 artikuj aktive


Frika e gruas
Një burrë shkon tek doktori dhe i ankohet për te shoqen.
Para 11 oresh
0 Komente 0 Vota

Dy miq, gratë e tyre dhe një shaka...
Dy miq pasi kishin mbaruar muhabetet kishin një cope here pa folur dhe si për te thyer heshtjen, njeri prej tyre, i thotë tjetrit:
Para 19 ditesh
0 Komente 0 Vota

Quizi televiziv dhe biondja
Ne një konkurs televizori prezantuesi pyet një spektator
Para 19 ditesh
0 Komente 0 Vota

Babi, mami dhe...burri
Një djalë i vogël i drejtohet te atit me një pyetje:
Para 21 ditesh
0 Komente 0 Vota

Mami, babi dhe komshia
Një djali i kish rene ne koke komshia, një vajze e re, e bukur dhe shume seksi.
Para 21 ditesh
0 Komente 0 Vota

Pushimet e ndara të burrit dhe gruas
Një burrë dhe një grua vendosin qe te bëjnë pushime te ndare. Ai ne det dhe ajo ne mal.
Para 22 ditesh
0 Komente 0 Vota

Besnikëria e dashnores dhe e gruas
Një burrë i martuar por edhe me dashnore mendon qe me një te goditur te mësonte me shume për besnikërinë e te shoqes dhe te se dashurës.
Para 22 ditesh
0 Komente 0 Vota

Ditëlindjet e djalit, gjyshi, babi dhe...komshiu
Pasi kishin kaluar tre vjet qëkurse kish lindur, një djalë nuk kish thënë akoma fjalën e pare.
Para 27 ditesh
0 Komente 0 Vota

Fshatari, gruaja shtatzënë dhe doktori
Një fshatar shkon dhe thërret mjekun e fshatit pasi ishte duke i lindur gruaja, e cila ne atë kohe ndodhej pikërisht ne stallën e lopëve.
Para 27 ditesh
0 Komente 0 Vota

Kompjuteri spiun dhe e vërteta për gruan
Një burrë bleu ne dyqan një kompjuter qe medemek zbulonte te vërtetat për gratë.
Para 27 ditesh
0 Komente 0 Vota

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV