Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
BODY LINE CENTER   
Trajtime Kurative

4.268
LEXIME
0
KOMENTE
2
OFERTA

Rr. “Pjetër Bogdani”, P.2/3
Tiranë
35542250979
355672018346
35542265034
- Trego te zmadhuar ne harte

Qender e specializuar dhe e autorizuar ne fushen e estetikes. Sherbimet: dobesim total me vibrosauna, rimodelim trupi me thermowit, masazhe relax-I dhe anticeluliti, masazh YANNA, depilim me Luce Pulsata, depilim klasik, trajtime fytyre, scrube trupi, manikyr, pedikyr, solar…etj si dhe linjat e prod

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e BODY LINE CENTER
OFERTAT VJESHTE - DIMER 2011
contactKontakto
Ofertat me te fundit nga Body Line Center!
OFERTAT PRANVERE – VERE 2011
contactKontakto
Ne menyre qe te keni trupin qe deshironi kete vere!
1
Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ANTICELULIT SOLAR TRAJTIM FYTYRE
Postuar nga: ebazi
ikub #:
1103170089