map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
ikubINFO sh.p.k   
Sherbime IT

59,364
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Abdyl Frashëri", EGT Tower, Kati 2
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

ikubINFO eshte kompania me e madhe shqiptare ne fushen e zhvillimeve software duke ofruar shebimet e saj ne sektorin publik, bankar, financiar, telekomunikacion dhe energjitik. Me nje staf me mbi 50 zhvillues dhe eksperte te fushave te ndryshme, ikubINFO eshte Microsoft dhe Oracle Gold Partner.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: .NET JAVA MICROSOFT ORACLE SOFTWARE
Postuar nga: ikubINFO shpk
ikub #:
1108230099

HARTA

Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9