Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Class by Alketa Vejsiu   
Dyqane Veshjesh

5.362
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Rr. e "Kosovareve", Pallatet. Orion
prane Hotel Dinasty dhe Kompleksit Sportiv Dinamo
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Marka te ndryshme do te gjeni tek “Class”. Shumë prej tyre i keni hasur edhe në revista prestigjioze, duke filluar nga “Pronovias”, “Justin Alexander” e deri tek “Ronald Joyce”, në portofolin e të cilëve rrinë jo vetëm fustanet e nusërisë, por edhe ato të mbrëmjes, të denja për çdo tapet të kuq.


Facebook:  Class by Alketa Vejsiu
Instagram:  wedding_class_events
Twitter: @Class by AV
Pinterest:  Class AVInformacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Class by Alketa Vejsiu
Dasma e të veshurave më bukur
contactKontakto
Koleksionet me te fundit tek Class by Alketa Vejsiu.
1
Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: BUTIK CLASS TIRANA
Postuar nga: ngolloshi
ikub #:
1307150135