Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Megatek   
Qendra Tregetare

1.148
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Autostrada Tiranë – Durrës, Km 7
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Megatek SA është hipermarketi më i madh “Bëje Vetë” në Shqipëri që ofron shitje me shumicë dhe pakicë në Shqipëri dhe rajon

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: MEGATEK
Postuar nga: Megatek S.A
ikub #:
1308070007


Digitalb


UnionBank