map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
CINEPLEXX   
Kinema

5,327
LEXIME
0
KOMENTE
10
OFERTA

Qendra tregtare TEG Rruga Nacionale TR-EL, Lunder, Tirana, Albania
Qarku Tirane

- Trego te zmadhuar ne harte

Pjesë e rrjetit të njohur austriak CINEPLEXX që operon në Austri, Itali, Kroaci, Serbi, Slloveni, Mal i Zi e Maqedoni, Cineplexx është kinemaja e parë në Shqipëri në format multiplex. Me rreth 1000 vende, me shtatë salla që transmetojnë në cilësinë më të lartë të audios dhe videos.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e CINEPLEXX
Romeo dhe Zhuljeta
contactKontakto
Kur Diana Damrau dhe Vittorio Grigolo performuan përballë njëri-tjetrit në vitin 2015, në MET Opera,
Jackie
contactKontakto
Jackie ne sallat e Cineplexx.
xXx: Return Of Xander Cage
contactKontakto
xXx: Return Of Xander Cage ne sallat e Cineplexx.
1 2 3 4
Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1308140021

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet