ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
CINEPLEXX   
Librari, Kancelari, Videoteke

5.955
LEXIME
0
KOMENTE
6
OFERTA

Qendra tregtare TEG Rruga Nacionale TR-EL, Lunder, Tirana, Albania
Qarku Tirane
- Trego te zmadhuar ne harte

Pjesë e rrjetit të njohur austriak CINEPLEXX që operon në Austri, Itali, Kroaci, Serbi, Slloveni, Mal i Zi e Maqedoni, Cineplexx është kinemaja e parë në Shqipëri në format multiplex. Me rreth 1000 vende, me shtatë salla që transmetojnë në cilësinë më të lartë të audios dhe videos.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e CINEPLEXX
Doctor Strange
contactKontakto
Doctor Strange ne sallat e Cineplexx.
"The Secret Life of Pets", nga data 25 Gusht ne Cineplexx
contactKontakto
Animacion, Komedi.
EJA DHE MERR PAKON TËNDE! NGA DATA 14-27 QERSHOR
contactKontakto
Nga data 14 deri 27 Qershor, për të gjithë fansat e kinemasë nga mosha 15-21 vjeç, Cineplexx dhuron
1 2
Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ART FILMA 3D HOLLYWOOD KINEMA PREMIERE
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1308140021


Digitalb


UnionBank